Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej

Praca w markecie

Obecnie do naszego Hipermarketu bi1 w Rzeszowie poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:

Kasjer-Pracownik Hali

Miejsce pracy: Rzeszów

Firma oferuje:

- zatrudnienie na umowę o pracę - pół etatu,

- stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- wdrożenie na stanowisko pracy,

- premie kwartalne uzależnione od wyników Twojej pracy,

- prywatną opiekę medyczną, która kosztuje Cię jedynie 50 gr. miesięcznie (nieograniczony dostęp do lekarzy w 35 specjalizacjach, w tym np.: alergolog, ginekolog, chirurg, ortopeda, kardiolog, onkolog, okulista),

- atrakcyjne świadczenia socjalne,

- ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,

- możliwość niesienia pomocy potrzebującym poprzez udział w wolontariacie pracowniczym „Dobroczynni”.

Obowiązki:

- kasowanie produktów,

- obsługa terminala i urządzeń kasowych,

- obsługa klienta.

Oczekujemy:

- zaangażowania w pracę,

- komunikatywności i łatwości nawiązywania kontaktów,

- umiejętności pracy w zespole.