Domki na Roztoczu

Praca w Rzeszowskim Domu Kultury

RZESZÓW.

Jan Robak patronem Domu Kultury na Staromieściu

Animator kultury*

Zakres obowiązków:

- organizowanie, dokumentowanie, archiwizowanie zajęć i wydarzeń kulturalnych,

- opracowywanie harmonogramów, planów, programów imprez, zajęć i warsztatów w ramach animacji czasu wolnego mieszkańców Rzeszowa,

- poznawanie środowiskowych potrzeb oświatowych, kulturalnych i rekreacyjnych,

- promocja działań Rzeszowskiego Domu Kultury w środowisku lokalnym, a w szczególności przygotowywanie materiałów na stronę internetową, aktualizacja tablic informacyjnych,

- współpraca z instytucjami oraz organizacjami społecznymi w zakresie kształtowania życia kulturalnego,

- pobieranie opłat za zajęcia i usługi,

- pozyskiwanie pozabudżetowych środków finansowych oraz materiałów potrzebnych do prowadzenia działalności kulturalnej od sponsorów, fundacji i innych podmiotów.

Umowa o pracę na okres próbny, cały etat, jedna zmiana, praca w wolne dni

Płaca: od 2 800 zł brutto

Wymagania

- prawo jazdy kategoria – B,

- wykształcenie wyższe - mile widziane humanistyczne lub artystyczne,

- praktyczna umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office,

- praktyczna umiejętność obsługi urządzeń biurowych,

- predyspozycje do pracy z dziećmi,

- umiejętność redagowania tekstów, -

predyspozycje osobowościowe: kreatywność, samodzielność, terminowość, odpowiedzialność, komunikatywności,

Praca dla osób z niepełnosprawnością

Pracodawca: Rzeszowski Dom Kultury

ul. Staromiejska 43a, 35-231 Rzeszów

Numer telefonu: 177483950

Wybierz studia w WSPiA

E-mail: rekrutacja@rdk.rzeszow.pl