Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej

Recepcjonista – oferta pracy

POWIAT STRZYŻOWSKI.

Obowiązki:

- przyjmowanie gości bazy noclegowej i załatwianie niezbędnych formalności z tym związanych,

- przyjmowanie rezerwacji pokoi,

- pobieranie należności za pobyt gości,

- udzielanie gościom informacji związanych z pobytem w bazie noclegowej,

- zdawanie i przyjmowanie zmian poprzez m. in. przekazanie książki meldunkowej

Umowa o pracę na czas określony, pół etatu

Płaca: od 1 300 zł brutto

Wymagania

- wykształcenie średnie zawodowe

- obsługa komputera

- umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

Adres: Podkarpacki Zespół Placówek Wojewódzkich w Rzeszowie

UL. Rzeszowska 82, 38-120 Czudec, powiat strzyżowski

Numer telefonu: 607250041

Więcej o: recepcja