Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej

Urzędnik cywilny w wojsku – oferta pracy

RZESZÓW.

Referent d/s zamówień publicznych

Obowiązki:

- prowadzenie postępowań przetargowych,

- przygotowanie i wykonywanie dokumentacji przetargowej,

- składanie okresowych i bieżących sprawozdań w przeprowadzonych przetargach.

Umowa o pracę na okres próbny

- 0.66 etatu (26,4 godzin pracy w tygodniu, 106 godzin pracy w miesiącu).

Płaca: od 2 600 zł brutto

Wymagania

- prawo jazdy kat. B

- wykształcenie średnie ogólnokształcące,

- mile widziane prawo jazdy kat. B, dobra znajomość przepisów ustawy

- prawo zamówień publicznych” oraz Aktów wykonawczych do tej ustawy,

- co najmniej roczne doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu postepowań przetargowych- warunek konieczny.

- dobra znajomość pakietu programu MICROSOFT OFFICE,

- umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu,

- komunikatywność,

- dyspozycyjność.

Adres: 34 Wojskowy Oddział Gospodarczy

ul. Krakowska 11B, 35-111 Rzeszów

Numer telefonu: 261 155 415