Powiat Rzeszowski
Adam Dziedzic - kandydat do Sejmu

G2A Deal - nowy pakiet gier G2A.com

Opublikowano: 2017-03-28 11:32:02, przez: admin, w kategorii: Firmy

RZESZÓW.

G2A Deal - nowy pakiet gier G2A.com

 

Rekrutacja na studia WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Krystyna Wróblewska - kandydatka do Sejmu RP

G2A Deal to program, w którym za 2,49 euro w subskrypcji miesięcznej lub 2,99 euro w razie jednorazowego zakupu użytkownicy otrzymają pięć gier. Tym razem wybrane do Deala tytuły dostępne już od 30 marca to: Epistory - Typing Chronicles (Fishing Cactus), DiRT Showdown (Codemasters), Unbox (Prospect Games), Hue (Fiddlesticks Games) oraz Table Top Racing: World Tour (Playrise Digitals).

G2A Deal jest przygotowywany przez G2A Direct przy bezpośredniej współpracy z deweloperami i wydawcami gier. Tytuły są bardzo urozmaicone:
    
Epistory - Typing Chronicles – przygodowa gra akcji, która pozwala w bardzo łatwy i przyjemny sposób nauczyć się szybkiego pisania na klawiaturze.

DiRT Showdown – zwariowana i widowiskowa odsłona wyścigów znanej serii DiRT. W rozgrywce liczy się nie tylko wykręcenie najlepszego czasu, ale również liczba zniszczonych samochodów przeciwników.

Unbox – platformówka, w której wcielasz się w rolę samodostarczającej się paczki i podróżujesz do klientów z całego świata.

Hue – połączenie gry logicznej i platformowej, w której podczas zwiedzania rozległych lokacji gracz rozwiązuje zagadki i wpływa na otoczenie, manipulując kolorami.

Table Top Racing: World Tour – zręcznościowa gra wyścigowa, w której gracz kieruje miniaturowymi samochodzikami, ścigając się po trasach rozmieszczonych między innymi na pokładzie jachtu, złomowisku czy w restauracji.

Wszystkie gry z G2A Deal będą dostępne od razu po zakupie w postaci kodów na Steam, nie mają ograniczeń regionalnych i pochodzą bezpośrednio od twórców i wydawców gier.

Grażyna Szarama - kandydatka Prawa i Sprawiedliwości

 

Więcej o: G2A, gry komputerowe