Prawo i Sprawiedliwość także zapowiada wniosek o referendum w sprawie odwołania prezydenta Rzeszowa
RZESZÓW.

Zobacz też Temat „Balcerka”, terenu przy PCLA i zamiany działek wraca do komisji Rady Miasta Rzeszowa
Radni miejscy podnieśli wynagrodzenie dla prezydenta Konrada Fijołka
Radni nie uchwalili zmian w Wieloletniej Prognozy Finansowej miasta Rzeszowa
Wczoraj o zamiarze złożenia przez Radę Miasta Rzeszowa wniosku o referendum w sprawie odwołania prezydenta Rzeszowa Konrada Fijołka zapowiedział wiceprzewodniczacy rady Miasta Jacek Strojny.
Dziś taki sam wniosek zapowiedziało Prawo i Sprawiedliwość. Jest on podpisany przez wszystkich dziewięciu radnych.
Wsród przyczyn wskazane są sytuacja budżetowa, zadłużenie miasta, błędna polityka inwestycyjna, w tym - jak tłumaczyła radna Krystyna Wróblewska - skupiania się na dużych inwestycjach zamiast na mniejszych.








