Region

Zespół Szkół im. prof. Groszkowskiego w Mielcu już po gruntownym remoncie
POWIAT MIELECKI. Całkowita wartość przedsięwzięcia wyniosła 4 055 262 zł. więcej »
Zobacz także
Sześć nowych karetek dla Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie
RZESZÓW. Łączna wartość zakupionych w tym roku ambulansów i sprzętu medycznego przekroczyła 4,3 mln zł.
Pożar hali zakładu przetwarzającego paliwa alternatywne
STALOWA WOLA.
Jedna oferta na przeprojektowanie ronda Pobitno
RZESZÓW. A właściwie, chodzi o „wykonanie prac projektowych polegających na wydzieleniu do realizacji I etapu budowy ronda Pobitno wraz z bypassami oraz pełnieniem (na prawach opcji) nadzoru autorskiego”.
-
Budynek Sądu Rejonowego w Jarosławiu czeka remont
JAROSŁAW. Obiekt zostanie m.in. naszpikowany elektroniką. więcej »
-
Dawid „Cygan” Kostecki nie żyje. Powiesił się w więzieniu
WARSZAWA, RZESZÓW. Dawid Kostecki popełnił w piątek (2 sierpnia 2019) nad ranem samobójstwo w celi w Areszcie Śledczym w Warszawie-Białołęce. więcej »
-
Wieża widokowa w Czarnorzekach. Jeden chętny do jej budowy
KORCZYNA. Jeśli uda się wyłonić wykonawcę, wieża powstać powinna do maja przyszłego roku. więcej »
-
Amerykańska armia będzie ćwiczyć w Nowej Dębie?
NOWA DĘBA. Amerykańską stronę przekonuje do tego minister Mariusz Błaszczak. więcej »
-
Pomnik Piłsudskiego już stoi w Rzeszowie
RZESZÓW. Marszałek na pl. Wolności pojawił się z samego rana. Nieco później stanął na przygotowanym dla niego cokole. więcej »
-
Kolejna modernizacja w Szpitalu Miejskim w Rzeszowie
RZESZÓW. Tym razem chodzi o przebudowę pomieszczeń Centralnej Sterylizatorni. więcej »
-
Muzeum Szwalnictwa ma powstać w Rzeszowie
RZESZÓW. Rozpoczęły się działania mające na celu utworzenie pierwszego w Rzeszowie Muzeum Szwalnictwa. W związku z tym jego inicjatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców Rzeszowa do włączenia się do akcji. więcej »
-
Podkarpackie: Trwają burze z gradem
PODKARPACKIE. więcej »
-
Koniec przemytu narkotyków z Kanady na Podkarpacie
PODKARPACKIE. Współpraca funkcjonariuszy Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu i policjantów Centralnego Biura Śledczego Policji doprowadziła do zatrzymania 9 osób. Sprawa prowadzona jest pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Krośnie. więcej »
-
Pogoda na 28 i 29 lipca 2019
PODKARPACKIE. więcej »










