Region

Tarnobrzeg będzie miał nowe logo
TARNOBRZEG. Zresztą, nowa identyfikacja wizualna to nie tylko logo, ale cały system graficzny, który będzie widoczny w materiałach informacyjnych, promocyjnych i reklamowych. więcej »
Zobacz także
Łukasz Różański o wypadku ze swoim udziałem
RZESZOW.
Powtarzany przetarg na remont zabytkowej kapliczki Podkudłacz w Brzózie Królewskiej
POWIAT LEŻAJSKI. Nadleśnictwo Leżajsk, na terenie którego stoi obiekt, próbowało zrealizować to zadanie już wiele miesięcy temu, ale zaproponowane przez oferentów ceny były za wysokie.
Bokser Łukasz Różański ranny w wypadku
POWIAT RZESZOWSKI.
-
Wypadek bmw w Dydni. Nie żyje młody chłopak
POWIAT BRZOZOWSKI. więcej »
-
Koronawirus: Dużo zakażeń na Podkarpaciu, ale więcej wyzdrowień. 13 września 2020
PODKARPACKIE. więcej »
-
Runmageddon Lesko-Brama Bieszczad. Impreza dla tych, którzy naprawdę chcą się zmęczyć!
LESKO. Ekstremalna impreza biegowa zawita do Leska po raz pierwszy w historii. więcej »
-
Wirtualny spacer po zabytkowej strażnicy kolejowej w Tryńczy
TRYŃCZA, POWIAT PRZEWORSKI. Propozycja dla tych, którym nie chce się ruszać z fotela a jednak móc coś „zwiedzić”. więcej »
-
Koronawirus: Znowu dużo przypadków na Podkarpaciu. 12 września 2020
PODKARPACKIE więcej »
-
Startują zapisy na kolejny semestr Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego
RZESZÓW. Zajęcia będą się odbywać w formie hybrydowej: wykłady online, zaś warsztaty w tradycyjnej formie. więcej »
-
Ogniska koronawirusa na Podkarpaciu. Kolejny szpital i spółdzielnia mieszkaniowa w Rzeszowie. 11 września 2020
RZESZÓW. więcej »
-
Rowerowy „Orlen Wyścig Narodów” w Rzeszowie. Zmiany w kursach autobusów MPK
RZESZÓW. Cóż, może jeśli nie macie ochoty pooglądać rywalizacji kolarzy, to lepiej w ten weekend po prostu zostać w domu? więcej »
-
Koronawirus: Znaczny wzrost zakakażeń na Podkarpaciu. 11 września 2020
PODKARPACKIE. więcej »
-
Nie żyje Jan Kułaj – lider rolniczej Solidarności w 1981 r.
PODKARPACKIE. W czwartek (10 września 2020 r.) zmarł w wieku 62 lat Jan Kułaj, jeden z przywódców chłopskiego strajku rzeszowskiego i pierwszy przewodniczący Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Rolników Indywidualnych „Solidarność”. więcej »









