Biznes
Zobacz także
Bezpłatny program mentoringowy dla startupów w Aeropolis
JASIONKA. Aeropolis Startup Bootcamp 2025 – dwa dni masterclassów i mentoringu dla startupów.
Firma Rado nowym operatorem schroniska Chatka Puchatka
POWIAT BIESZCZADZKI. O kontrakt walczyły trzy firmy. Cena oferty firmy z Lutowisk była dla BdPN najkorzystniejsza.
R-GRID: Warsztaty dla młodych naukowców na Politechnice Rzeszowskiej
Polskie Towarzystwo Bezpieczeństwa Narodowego realizuje projekt „R-GRID: AI algorithms for Threat Prediction and Power Grid Protection” (Algorytmy sztucznej inteligencji do przewidywania zagrożeń i ochrony sieci energetycznych). To innowacyjny symulator do oceny odporności i przeprowadzania ćwiczeń kryzysowych, który umożliwia operatorom oraz instytucjom publicznym skuteczniejsze planowanie i przygotowanie na potencjalne kryzysy.
-
Kto odpowiada za rzeczy w szatni?
Nie można płacić za reklamację, zaś za źle wykonaną usługę należy się zwrot pieniędzy – przypomina UOKiK. więcej »
-
Rozwój budownictwa na Podkarpaciu
Województwo podkarpackie jest najbardziej dynamicznie rozwijającym się obszarem pod względem budowlanym w Polsce. więcej »
-
Cyfrowy podpis w Polsce wciąż mało powszechny
Ustawa o podpisie elektronicznym została uchwalona i przyjęta w Polsce w 2001 roku. Administracja państwowa miała 5 lat na wdrożenie jego obsługi w obiegu dokumentów pomiędzy urzędami, a obywatelami. Jednostkom administracji publicznej do dziś nie udało się wywiązać z obowiązków. więcej »
-
Firmy spożywcze na targach w Danii
PODKARPACKIE. 10 przedsiębiorców z sektora spożywczego z Polski Wschodniej odwiedziło największe targi spożywcze w Danii oraz wzięło udział w szkoleniu i spotkaniach b2b w duńskim mieście Horsens. więcej »
-
„Paszport do eksportu” z opóźnieniem
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości nie może rozpocząć planowanego na marzec naboru wniosków o dofinansowanie dla eksporterów, gdyż Wciąż czeka na nowelizację rozporządzenia ministra rozwoju regionalnego. więcej »
-
Produkcja przemysłowa w lutym
Kolejny po płacach i zatrudnieniu sygnał, że koniunktura ma trudności z przyspieszeniem więcej »
-
Wyniki branży budowlanej
W lutym w Polsce najwięcej budowało się infrastruktury. Ogólnie branża rozwija się. więcej »
-
Wymiana walut w internecie
Jednym ze sposobów na obniżenie kosztów działalności gospodarczej jest wymiana waluy w sieci. Firmy mogą zaoszczędzić nawet setki tysięcy złotych rocznie. Według danych Walutomatu już ponad 3 tysiące firm korzysta z takiego rozwiązania. więcej »
-
Tydzień wzrostów na warszawskiej giełdzie
Ubiegły tydzień warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych inwestorzy mogą zaliczyć do udanych. WIG zyskał na wartości 2,4%. więcej »
-
Szkolenie spawalników w stalowowolskim inkubatorze
STALOWA WOLA. Inkubator Technologiczny w Stalowej Woli oferuje kolejne bezpłatne szkolenia. więcej »








