Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej

Praca w Trasie Podziemnej w Rzeszowie

RZESZÓW.

Rzeszowskie Piwnice. Fot. Grzegorz Bukała

Nabór na stanowisko specjalista ds. organizacji imprez

Potrzebujemy osoby zorganizowanej, samodzielnej, która lubi kulturę, sztukę.

1. Oferujemy:

stabilne zatrudnienie (praca na pełen etat)

dodatki socjalne

szanse na rozwój i szkolenia dla kadr kultury

możliwość realizacji własnych pomysłów oraz wprowadzenie nowych działań do oferty instytucji

wyzwania artystyczne i organizacyjne

pracę w przyjaznej atmosferze

2. Wymagania:

wykształcenie humanistyczne - mile widziani absolwenci kierunków takich jak: edukacja przez sztukę, pedagogika twórczości, kulturoznawstwo, animacja społeczno-kulturalna,

doświadczenie w zakresie animacji i edukacji kulturalnej

elastyczność, zaangażowanie,

znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office,

praktyczna umiejętność obsługi urządzeń biurowych,

umiejętność redagowania programów i scenariuszy artystycznych

znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

niekaralność,

3. Dodatkowe atuty:

znajomość języka angielskiego,

doświadczenie w organizacji imprez kulturalnych lub akcji społecznych,

doświadczenie w pracy w instytucjach kultury,

wiedza z zakresu życia kulturalnego Miasta Rzeszowa,

4. Najważniejsze obowiązki:

inicjowanie i organizacja wydarzeń kulturalnych realizowanych przez Estradę Rzeszowską- Rzeszowskie Piwnice (od koncepcji do realizacji),

organizowanie imprez, koncertów, kursów, warsztatów, wystaw w oparciu o wewnętrzne i zewnętrzne zasoby,

programowanie działalności Estrady Rzeszowskiej- Rzeszowskich Piwnic w zakresie zaspokajania potrzeb kulturalnych i rozrywkowych,

poznawanie środowiskowych potrzeb kulturalnych, oświatowych i rozrywkowych,

kreowanie we współpracy z Dyrektorem rocznej strategii organizacji wydarzeń,

sprawna organizacja wydarzeń w oparciu o wewnętrzne i zewnętrzne zasoby,

negocjacje warunków współpracy z partnerami,

przygotowywania umów z artystami, zespołami artystycznymi i rozrywkowymi,

przygotowywanie i koordynacja projektów na dofinansowania w ramach działalności Estrady Rzeszowskiej- Rzeszowskich Piwnic,

pozyskiwanie środków finansowych na organizowanie imprez, sprzedaż biletów wstępu

5. Wymagane dokumenty:

CV,

kopie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje, doświadczenie.

Termin i miejsce składania ofert:

Wymagane dokumenty należy przesłać pocztą elektroniczną na adres: rzeszowskiepiwnice@rzeszowskiepiwnice.pl do dnia 16.01.2024 r. z adnotacją: specjalista ds. organizacji imprez. O terminie przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci będą informowani telefonicznie. Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.