Powiat Rzeszowski
Adam Dziedzic - kandydat do Sejmu
Karol Ożóg - kandydat do Sejmu RP
Jerzy Borcz - kandydat do Sejmu

Bezpłatne badania i konsultacje dietetyczne w Rzeszowie

Opublikowano: 2023-02-03 19:55:17, przez: admin, w kategorii: Region

RZESZÓW.

Fot. Pixabay/CC0

Fot. Pixabay/CC0

 

 

 

Czy poziom glukozy we krwi jest odpowiedni? Czy BMI jest na dobrym poziomie? Czy mogę coś zmienić w kuchni, żeby posiłki były zdrowsze? Jeśli zadajesz sobie takie pytania, to weź udział w bezpąłtnych spotkaniach w Narodowym Funduszu Zdrowia (ul. Zamkowa, róg Lisa-Kuli). Bez rejestracji, bez skierowania i bezpłatnie.

Rekrutacja na studia WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Krystyna Wróblewska - kandydatka do Sejmu RP

 

W poniedziałek 6 lutego, w godzinach 10:00 – 12:00

W czwartek 9 lutego, w godzinach 8:30 – 10:30

 

Grażyna Szarama - kandydatka Prawa i Sprawiedliwości

6 lutego w poniedziałek, zapraszamy do udziału w akcji „Jedz zdrowo! Żyj zdrowo!”. W ramach wydarzenia dietetyczka, będzie udzielała bezpłatnych konsultacji w zakresie zdrowego odżywiania i jego roli w profilaktyce chorób. Organizatorzy przekonują, że zdrowa dieta wraz z aktywnością fizyczną jest niezwykle ważna dla utrzymania dobrego stanu zdrowia. Pozwala uniknąć wielu chorób, które niejednokrotnie rozwijają się przez wiele lat w organizmie, jako skutek spożywania zbyt dużej lub niewystarczającej ilości określonych składników pokarmowych. 

 

9 lutego w czwartek, eksperci z Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków udzielą konsultacji, zbadają poziom glukozy we krwi oraz zinterpretują wyniki. Wszystko bezpłatnie i bez rejestracji. Cukrzyca nazywana jest „cichym zabójcą”, ponieważ przez wiele lat może nie dawać żadnych niepokojących objawów. Coraz więcej pracujemy, funkcjonujemy w stałym stresie, nie odżywiamy się zgodnie z zasadami zdrowego żywienia, nie dbamy także o kondycję fizyczną. Przed zachorowaniem na cukrzycę mogą nas uchronić proste działania profilaktyczne.