Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej

Praca w sklepie z ubraniami

DĘBICA.

Bajeko Sp. z o.o. właściciel sieci sklepów Texas Club.

Poszukuje :

-      pracownika na stanowisku Kasjer- Sprzedawca

Twój zakres obowiązków :

- profesjonalna obsługa klienta zgodna ze standardami firmy

- obsługa kasy fiskalnej

- przyjmowanie dostaw

- ekspozycja towarów zgodnie ze standardami firmy

Nasze wymagania:

- wykształcenie min. zawodowe (handlowe - mile widziane)

- umiejętność pracy w zespole

To oferujemy:

- umowę o pracę

- pracę w pełnym wymiarze godzin

- korzystne wynagrodzenie na czas

- premia za sprzedaż

- rabat pracowniczy do 50%

- godziny pracy zgodnie z ustalonym grafikiem

- możliwość rozwoju i awansu

- wsparcie przyjaznego zespołu

Miejsce wykonywania pracy:

- Dębica

Kontakt:

Karolina.s@texasclub.pl

ZOSTAŃ CZĘŚCIĄ NASZEGO ZESPOŁU !!!

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji jak również do celów przyszłych rekrutacji.