Powiat Rzeszowski
Adam Dziedzic - kandydat do Sejmu
Karol Ożóg - kandydat do Sejmu RP
Jerzy Borcz - kandydat do Sejmu

Firma przewozowa Hoper wydłużyła trasy rozpoczynające się na Podkarpaciu

Opublikowano: 2020-07-13 12:09:15, przez: admin, w kategorii: Firmy

PODKARPACKIE. Na okres wakacji, firma Hoper, specjalizująca się w krajowych przejazdach adres-adres, poszerzyła ofertę o kolejne trasy.

Firma przewozowa Hoper wydłużyła trasy rozpoczynające się na Podkarpaciu

 

Firma Hoper na czas wakacji poszerza swoją ofertę o kolejne trasy nadmorskie, jednocześnie wprowadzając rozwiązanie „Tarcza Hopera”, które ma zapewnić bezpieczeństwo sanitarne podróżnym.

 

Trasa biegnąca dotychczas z Przemyśla do Bydgoszczy zostanie na okres wakacji przedłużona nad morze, aż do Mrzeżyna w Zachodniopomorskiem. Dzięki tej zmianie mieszkańcy Rzeszowa będą mogli bezpośrednio spod drzwi swojego domu, dojechać pod wybrany adres m.in. w Mielnie, Sarbinowie, Kołobrzegu, Ustroniu Morskim, Mrzeżynie czy Dźwirzynie

Poza trasą nadmorską, przez Rzeszów przebiega również druga trasa krajowa Hopera: Przemyśl-Kudowa-Zdrój. Umożliwia ona komfortowy przejazd do wielu atrakcyjnych turystycznie miejscowości tj. Opole, Złoty Stok, Kłodzko, Lądek-Zdrój czy Kudowa-Zdrój.

Rekrutacja na studia WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Krystyna Wróblewska - kandydatka do Sejmu RP

 

Firma Hoper, w przeciwieństwie do przewoźników autobusowych czy kolejowych, nie posiada stałych przystanków. Określone są jedynie obszary i pory kursowania, natomiast miejsca rozpoczęcia oraz zakończenia podróży są wybierane przez pasażera, w momencie zakupu biletu. Przystankiem może być dowolna lokalizacja np. adres domu, hotelu, pensjonatu, sanatorium, miejsca pracy czy lotniska.

 

Firma wprowadziła szereg obostrzeń mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa pasażerom w podróży. Pojazdy są regularnie dezynfekowane oraz poddawane ozonowaniu. Jest płyn do dezynfekcji rąk, obowiązuje także nakaz podróży w maseczkach. Każdy z pasażerów zostaje poddany pomiarowi temperatury. Osoby z infekcją lub gorączką nie mogą korzystać z przejazdu.

 

Grażyna Szarama - kandydatka Prawa i Sprawiedliwości

Rezerwacji biletów można dokonać przez stronę internetową lub telefonicznie.