Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej

Sekretarka - oferta pracy

RZESZÓW.

Obowiązki

- obsługa klientów i interesantów w biurze,

- umawianie spotkań,

- redagowanie pism urzędowych,

- prowadzenie korespondencji mailowej,

- obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

- dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,

- wsparcie administracyjno-biurowe,

- koordynacja i obsługa spotkań biznesowych.

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Płaca: od 17 zł brutto

Wymagania

- wykształcenie średnie ogólnokształcące

- doskonała znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word, Excel),

- dyspozycyjność,

- komunikatywność,

- bardzo dobra organizacja

Adres: Invest Bud Rzeszów sp. z o.o.

ul. Kopisto 4, 35-315 Rzeszów

Numer telefonu: 514 029 539