Powiat Rzeszowski
Adam Dziedzic - kandydat do Sejmu
Karol Ożóg - kandydat do Sejmu RP
Jerzy Borcz - kandydat do Sejmu

PolskiBus.com i AlbatrosBUS łączą siły

Opublikowano: 2016-08-01 13:58:33, przez: admin, w kategorii: Firmy

WARSZAWA, PRZEMYŚL. Oferta PolskiBus.com zostaje rozbudowana o pięć nowych miast, w ramach dwóch linii przez Lublin i prowadzących do Warszawy.

PolskiBus.com i AlbatrosBUS łączą siły

 

Przemyski AlbatrosBus To już piąta po FlixBus, Arriva, Żak Express oraz Garden Service firma, która rozpoczyna współpracę z PolskiBus.com.

 

- Kolejny przewoźnik dołącza do platformy PolskiBus.com. Od dawna otrzymywaliśmy prośby o rozbudowanie naszej siatki o dodatkowe kursy m.in. z Lublina – mówi Piotr Pogonowski, dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

 

Rekrutacja na studia WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Krystyna Wróblewska - kandydatka do Sejmu RP

Pierwsze kursy będą realizowane już od 5 sierpnia.

 

- Nasza oferta doskonale uzupełnia szeroką siatkę połączeń PolskiBus.com - mówi Zygmunt Ziober, właściciel AlbatrosBus. - Dysponujemy najwyższej jakości flotą nowoczesnych autokarów, wyposażonych zgodnie ze standardami PolskiBus.com.

 

W ramach nawiązanej współpracy z AlbatrosBUS, linia PolskiBus włączy do swojej oferty takie miasta, jak Przemyśl, Jarosław, Tomaszów Lubelski, Biłgoraj oraz Zamość. Pasażerowie dojeżdżający z tych miast, będą mogli w Lublinie przesiąć się do autokarów linii PolskiBus. Analigicznie będzie odbywać się podróż z Warszawy do któregoś z tych pięciu miast. Dotychczasowi klienci AlbatrosBUS zyskują dostęp do całej krajowej oraz międzynarodowej siatki połączeń PolskiBus.com. Już wkrótce w ramach współpracy do oferty PolskiBus.com zostaną włączone kolejne trasy.

Grażyna Szarama - kandydatka Prawa i Sprawiedliwości

 

Wszystkie kursy realizowane będą przez autokary AlbatrosBUS marki Setra, Scania i Bova, które są wyposażone w klimatyzację, Wi-Fi, toalety oraz gniazdka elektryczne. Na przednich wyświetlaczach pojazdów będą znajdowały się informacje dotyczące tras. Pasażerowie będą wpuszczani na pokład na podstawie numeru rezerwacji przesyłanego w wiadomości e-mail wraz z e-biletem PolskiBus.com. Podczas podróży podróżnych obowiązywać będzie regulamin przewozów AlbatrosBUS