Powiat Rzeszowski - siła inwestycji
Domki na Roztoczu
Rekrutacja do WSPiA na rok akademicki 2026/2027

Trwa przyjmowanie zgłoszeń wystawców XVII Jarmarku Dominikańskiego

Opublikowano: 2026-06-26 08:24:50, przez: admin, w kategorii: Biznes

TARNOBRZEG. Wytwarzasz, produkujesz miody, biżuteria, malarstwo, zabawki, zioła, pieczywo, kosmetyki? Zgłoś się do udziału w Jarmarku Dominikańskim, który w tym odbędzie się 1 i 2 sierpnia.

Trwa przyjmowanie zgłoszeń wystawców XVII Jarmarku Dominikańskiego

 

Tarnobrzeski Dom Kultury ogłosił nabór wystawców kolejnej edycji Jarmarku Dominikańskiego. Do 17 lipca można przesłać zgłoszenie. Regulamin i formularz można znaleźć na stronie www.tdk.tarnobrzeg.pl a także na miejscu w Tarnobrzeskim Domu Kultury przy ul. Słowackiego 2.

Zasady w porównaniu z zeszłym rokiem, nie zmieniają się. Organizatorzy zapraszają twórców rękodzieła artystycznego i rzemiosła, a także producentów żywności tradycyjnej, regionalnej, zielarstwa, produktów wytworzonych zgodnie z zasadami ekologii. Mile widziani są artyści, rzemieślnicy, rękodzielnicy, a także koła gospodyń wiejskich, czy stowarzyszenia, które chcą zaprezentować swoją działalność.

XXVII Jarmark Dominikański odbędzie się 1 i 2 sierpnia na Placu Bartosza Głowackiego w Tarnobrzegu. Oprócz stosik wystawienniczych i handlowych będą się także odbywać pokazy, warsztaty i występy muzyczne.

Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich stronom trzecim. Pliki cookies ułatwiają korzystanie z naszych serwisów. Uznajemy, że kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę.

Więcej o plikach cookies można dowiedzieć się na uruchomionej przez IAB Polska stronie: http://wszystkoociasteczkach.pl.

Zamknij