„Poland in Space” - V Kolegium Liderów Służby Publicznej w Rzeszowie
RZESZÓW. Wykład ekspertki od prawa lotniczego.

Fot. Pixabay/CC0
Dzisiaj o 16:30 w klubie Kwadrat ul. Bardowskiego 4, odbędzie się Kolegium Liderów Służby Publicznej. To projekt koordynowany przez Fundację Służba Niepodległej.
Godz. 16:30 – Rozpoczęcie V zjazdu Kolegium Liderów Służby Publicznej
Godz. 17:00 – Studia. I co dalej? - Przemysław Szymański
Godz. 18:30 – Konwersatorium: Małgorzata Polkowska - Poland in Space
Gośćmi będą:
Przemysław Szymański – zwolennik zastosowania psychologii i filozofii w praktyce. Specjalista ds. e-marketingu i PR. Organizator wykładów, konferencji oraz eventów. Członek Rady Fundacja Służba Niepodległej, były wiceprezes Stowarzyszenia Studenci dla Rzeczypospolitej oraz założyciel oddziału Rzeszowskiego tejże organizacji. Zawodowo związany z Salonem Citroen Rzeszów - Fix Forum Lider.
Małgorzata Polkowska – profesor nadzwyczajny prawa międzynarodowego, specjalność prawo lotnicze i kosmiczne, bezpieczeństwo narodowe, w latach 2003-2017 pracownik Urzędu Lotnictwa Cywilnego, współpracownik Uniwersytetu Gdańskiego i Politechniki Rzeszowskiej, od 2002 r. wykładowca Akademii Sztuki Wojennej. W latach 2013-2016 działała, jako pierwszy w historii Polski członek Rady Organizacji Międzynarodowego Lotnictwa Cywilnego, stały reprezentant Polski i grupy środkowoeuropejskiej CERG; posiada ponad 21 letnie doświadczenie w lotnictwie cywilnym, zaczynała pracę w Polskich Liniach Lotniczych Lot w 1996 r., akredytowany instruktor IATA, współpraca z wieloma organizacjami lotniczymi w Europie i na świecie, w tym z EASA, ECAC, EUROCONTROL, pełniła funkcję przedstawiciela Polski na wielu konferencjach dyplomatycznych w ICAO. Wykładowca uczelni polskich i zagranicznych (w tym Uniwersytetu McGill w Kanadzie, de Paul w Chicago, ENAC w Tuluzie, czy University, City of London). Prelegent i moderator szeregu konferencji lotniczych i kosmicznych. Autorka ponad 80 publikacji w języku polskim i angielskim o tematyce prawa międzynarodowego, w tym lotniczego i kosmicznego.
Projekt został sfinansowany z Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020 (Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego).