Region
Zobacz także
Minister obrony spotkał się z polskimi i holenderskimi żołnierzami w Jasionce
JASIONKA, POWIAT RZESZOWSKI.
Gdzie szukać pomocy medycznej podczas świąt Bożego Narodzenia?
Jeśli nagle zachorujesz lub Twój stan zdrowia pogorszy się w godzinach wieczornych lub w dzień wolny od pracy, możesz skorzystać z dowolnego punktu nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej (NiŚOZ). Nie obowiązuje rejonizacja – pomoc otrzymasz w każdej placówce, niezależnie od miejsca zamieszkania.
Zakończyły się prace renowacyjne przy zabytkowym kościele w Besku
GMINA BESKO. Przedsięwzięcie trwało od 2024 r. Wszystkie prace zrealizowała firma Aurum-Apis.
-
Parada Konna w Żarówce 2018. Tym razem z Piłsudskim
POWIAT MIELECKI. Już w niedzielę odbędzie się, jubileuszowa, 10. Parada Konna w Żarówce (gmina Radomyśl Wielki). W tym roku, w ramach obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, jedna z głównych ról przypadnie marszałkowi Józefowi Piłsudskiemu. więcej »
-
IX Dzień Nauki w przemyskiej PWSW
PRZEMYŚL. Impreza połączona z piknikiem rodzinnym odbędzie się 24 maja na terenie Kampusu Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej, przy ul. Książąt Lubomirskich. więcej »
-
I Podkarpacki Festiwal Serów w Ustrzykach Dolnych
BIESZCZADY. Prezentacja podkarpackich serowarów. więcej »
-
Kućmok uczniów z Tarnowa wygrał Konkurs smaków regionalnych w Pilźnie
PILZNO, POWIAT DĘBICKI. W Pilźnie trwa Święto Golonki. Jego elementem jest konkurs smaków regionalnych. więcej »
-
Trwają zawody Robomotions 2018
RZESZÓW. więcej »
-
Święto Golonki w Pilźnie 2018
PILZNO, POWIAT DĘBICKI. Koncerty i atrakcje kulinarne. więcej »
-
19 maja na Dzień Otwarty rzeszowskiego WORD-u
RZESZÓW. Impreza jest organizowana z okazji 20-lecia tej instytucji. więcej »
-
Komarom i kleszczom już dziękujemy!
RZESZÓW. Miasto szuka wykonawcy oprysków. więcej »
-
Podkarpackie wzbogaci się w wyniku Brexitu. Statystycznie
Jedenaście polskich regionów „statystycznie wzbogaci się” w wyniku Brexitu - wynika z danych Eurostatu za 2016 r., w których nie uwzględniono Wielkiej Brytanii. więcej »
-
Grant dla rzeszowskich archeologów na badanie scytyjskiego kręgu kulturowego
RZESZÓW. Narodowe Centrum Nauki przyznało im na badania blisko 1,4 mln zł. więcej »













