Region

Sieć szerokopasmowa - zarzuty dla trzech pracowników Urzędu Marszałkowskiego
PODKARPACKIE. Sprawa dotyczy wydarzeń sprzed ponad 10 lat. więcej »
Zobacz także
Uniwersytet Ludowy – o tradycji i przyszłości - konferencja podsumowująca projekt
RZESZÓW.
Minister obrony spotkał się z polskimi i holenderskimi żołnierzami w Jasionce
JASIONKA, POWIAT RZESZOWSKI.
Gdzie szukać pomocy medycznej podczas świąt Bożego Narodzenia?
Jeśli nagle zachorujesz lub Twój stan zdrowia pogorszy się w godzinach wieczornych lub w dzień wolny od pracy, możesz skorzystać z dowolnego punktu nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej (NiŚOZ). Nie obowiązuje rejonizacja – pomoc otrzymasz w każdej placówce, niezależnie od miejsca zamieszkania.
-
Nuta - wyjątkowy pies podkarpackich celników
PODKARPACIE. Wyjątkowy (a raczej wyjątkowa), bo ma nosa do tytoniu i do waluty. więcej »
-
Dzień Żubra 2018 w Lutowiskach
GMINA LUTOWISKA. To jednodniowa impreza kulturalno - edukacyjna, której główną ideą jest promocja bieszczadzkiej przyrody i dokonań leśników. więcej »
-
Sęp płowy trafi w Bieszczady
BIESZCZADY, MAZOWSZE. W najbliższych dniach w Bieszczady zawita niecodzienny gość - sęp płowy, który uzyska tam wolność. więcej »
-
Podkarpacie po burzach 31 lipca 2018 r. - strażacy mieli co robić!
PODKARPACKIE, RZESZÓW. Ponad 100 razy interwencji przy usuwaniu skutków wczorajszych burz przechodzących nad naszym regionem. więcej »
-
Pogoda na Podkarpaciu - 1 sierpnia 2018
PODKARPACKIE. więcej »
-
Sytuacja w podkarpackich szpitalach – 31 lipca 2018
PODKARPACKIE. Nieformalny protest wygasa. więcej »
-
Pałac w Julinie - drewniany skarb w centrum lasu
POWIAT ŁAŃCUCKI. Julin to obszar leśny i położony w nim zespół pałacowy, na terenie wsi Wydrze (gm. Rakszawa). więcej »
-
Poręby Dymarskie: Kościół z diabłem pod amboną
Parafialny kościół rzymskokatolicki św. Stanisława i św. Wojciecha we wsi Poręby Dymarskie (gm. Cmolas) wzniesiono pierwotnie w… Cmolasie w latach 1656-1660. więcej »
-
Pogoda na Podkarpaciu - 31 lipca 2018
PODKARPACKIE. Upał i burze. więcej »
-
Muzeum Lizaka w Jaśle - muzeum pełne smaku
JASŁO. Twórcami Muzeum Lizaka w Jaśle (Podkarpackie), jedynej tego typu placówki w kraju, są Katarzyna i Grzegorz Schabińscy, współwłaściciele zakładu Gran-Pik Liwocz w Jaśle, zajmującego się od 1955 r. - w tym samym miejscu od początku - produkcją lizaka i cukierków. więcej »












