Region

Gdzie szukać pomocy medycznej podczas świąt Bożego Narodzenia?
Jeśli nagle zachorujesz lub Twój stan zdrowia pogorszy się w godzinach wieczornych lub w dzień wolny od pracy, możesz skorzystać z dowolnego punktu nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej (NiŚOZ). Nie obowiązuje rejonizacja – pomoc otrzymasz w każdej placówce, niezależnie od miejsca zamieszkania. więcej »
Zobacz także
Zakończyły się prace renowacyjne przy zabytkowym kościele w Besku
GMINA BESKO. Przedsięwzięcie trwało od 2024 r. Wszystkie prace zrealizowała firma Aurum-Apis.
Wypadek spowodował kierowca z 4 promilami alkoholu w organizmie
POWIAT ROPCZYCKO-SĘDZISZOWSKI.
Umowa na budowę nowego żłobka w Jarosławiu
JAROSŁAW. Inwestycja będzie realizowana w formule „zaprojektuj i wybuduj. Jej koszt wyniesie blisko 7 149 990 zł. Wykonawcą będzie firma Big-Bud z Laszek.\\n\\n\\n\\n
-
Koronawirus: Przyrost zakażeń w Polsce i na Podkarpaciu – 17 czerwca 2020
RZESZÓW. więcej »
-
Koronawirus: Zakażenia i kwarantanna. Ogniska w Rzeszowie, Jarosławiu i powiecie przemyskim (Bircza) – 16 czerwca 2020
PODKARPACKIE. Aktualna sytuacja na terenie województwa podkarpackiego więcej »
-
Będą gwałtowne wzrosty stanów rzek na Podkarpaciu
Biuro Prognoz Hydrologicznych w Krakowie, Wydział Prognoz i Opracowań Hydrologicznych w Krakowie wydał ostrzeżenie (stopień zagrożenia: 1) więcej »
-
Koronawirus: Kilkanaście nowych zakażeń na Podkarpaciu. 16 czerwca 2020
PODKARPACKIE. więcej »
-
Kombinezony i środki do dezynfekcji dla rzeszowskiego pogotowia od sponsorów
RZESZÓW. Dzięki ofiarności firm, które przekazały darowizny na rzecz Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie, udało się kupić kolejną partię kombinezonów ochronnych oraz środków do dezynfekcji dla podkarpackich szpitali i placówek medycznych oraz opiekuńczych więcej »
-
Koronawirus: Cały czas dużo nowych zakażeń na Podkarpaciu. 15 czerwca 2020
PODKARPACKIE. więcej »
-
Koronawirus w Jarosławiu – przyjęcia do szpitala wstrzymane, SOR już działa
JAROSŁAW. więcej »
-
Wypadek w Porażu. Śmiertelnie potrącenie nastolatki
POWIAT SANOCKI. więcej »
-
Fundacja Mam Marzenie działa od 17 lat
RZESZÓW, KRAJ. 16 oddziałów, setki wolontariuszy, ponad 6200 dni i prawie 9000 spełnionych marzeń – to działalność Fundacji Mam Marzenie. Dziś czyli 14 czerwca organizacja świętuje 17-lecie istnienia. więcej »
-
Firma Bud-Mont z kontraktem na kolejny etap budowy magazynu dla Muzeum Kresów
LUBACZÓW. W przetargu firma pokonała konkurentów z Lubaczowa i Krzeszowa. więcej »












