Region

ASF na Podkarpaciu - strefa zakażona obejmuje parę powiatów
Ognisko afrykańskiego pomoru świń (ASF) stwierdzone zostało w miejscowości Hadle Kańczuckie w gminie Jawornik Polski. Wojewoda podkarpacki wydała rozporządzenie, na mocy którego ustanowiona została strefa zakażona. Po posiedzeniu Wojewódzkiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim przekazane zostały rekomendacje. więcej »
Zobacz także
Pożar firmy w Zagórzu
POWIAT SANOCKI.
Pijany 15-latek leżał pod śniegiem
BIESZCZADY.
Profesor Politechniki Rzeszowskiej Wojciech Nowak kierownikiem projektu w ramach programu Narodowego Centrum Nauki
RZESZÓW. Projekt w ramach programu Narodowego Centrum Nauki OPUS 29 pt.: Potencjał stopów wysokiej entropii w technologiach wodorowych: optymalizacja trwałości i właściwości stopów HEA będzie realizowany na Politechnice Rzeszowskiej w Katedrze Nauki o Materiałach, Laboratorium Badań Materiałów dla Przemysłu Lotniczego i nowo powstałym Laboratorium Wodorowym przez 4 lata (2026-2029).
-
Największy samolot świata Antonow 225 Mrija zepsuł się w Rzeszowie
RZESZÓW, JASIONKA. więcej »
-
OHP i fundacja św. Łazarza będą współpracować
PODKARPACKIE. więcej »
-
Koronawirus: Podkarpackie na tle kraju - 10 stycznia 2022
PODKARPACKIE. więcej »
-
Nabór kandydatów do Rady Działalności Pożytku Publicznego Województwa Podkarpackiego
PODKARPACKIE. więcej »
-
Lubartów - śmiertelny wypadek na obwodnicy 8 stycznia 2022
-
Koronawirus: Podkarpackie na tle kraju - 9 stycznia 2022
PODKARPACKIE. więcej »
-
Oszustwa na tak zwane wirtualne kwatery na Sylwestra
Co najmniej kilkunastu mieszkańców regionu zostało oszukanych, bo zapłacili za tak zwane "wirtualne kwatery" na Sylwestra. Poszkodowani wpłacili nawet po dwa tysiące złotych zaliczki za fikcyjne oferty internetowe. A te pojawiają się nie tylko w okresie świąteczno-noworocznym. więcej »
-
Koronawirus: Podkarpackie na tle kraju - 8 stycznia 2022
PODKARPACKIE. więcej »
-
Oszust wyłudzał mikropożyczki dla małych firm
KROSNO. Jeden człowiek reprezentował kilka spółek. więcej »
-
GUS będzie badał udział mieszkańców Polski w podróżach
Od 2 do 20 stycznia 2022 roku, na terenie całego kraju Główny Urząd Statystyczny przeprowadzi w wylosowanych mieszkaniach badanie reprezentacyjne dotyczące uczestnictwa mieszkańców Polski w podróżach. więcej »







