Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej

Praca w księgowości

RZESZÓW.

Asystent do spraw księgowości

Obowiązki:

1. księgowanie faktur i wyciągów bankowych w systemach księgowych,

2. uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej,

3. wypełnianie formularzy podatkowych i sporządzanie zestawień finansowych na podstawie zapisów księgowych,

4. sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań,

5. przygotowywanie dowodów księgowych stanowiących podstawę wystawiania dokumentów korygujących,

6. sporządzanie analiz i zestawień księgowych,

7. przygotowywanie dokumentów do zapłaty i wprowadzanie płatności do systemu bankowości internetowej,

8. archiwizowanie dowodów księgowych

9.prace administracyjno-biurowe w dziale księgowości.

Umowa o pracę na okres próbny, cały etat, jedna zmiana

Wymagania

1) dobra organizacja pracy 2) samodzielność, punktualność, sumienność, komunikatywność, wysoka kultura osobista 3) odpowiedzialność za powierzone zadanie 4) mile

widziana znajomość Systemu Obsługi Dofinansowań i Refundacji 5) znajomość programu Excel 6) mile widziane osoby posiadające aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

- wykształcenie wyższe

Adres: Zakład Aktywności Zawodowej Polskiego Związku Organizatorów Zakładów Aktywności Zawodowej i Warsztatów Terapii Zajęciowe

al. Rejtana 10, 35-310 Rzeszów

Numer telefonu:517378991

e-mail ZAZ@PZOZAZ.PL (w tytule proszę wpisać Asystent ds. księgowości