Powiat Rzeszowski
Adam Dziedzic - kandydat do Sejmu

Izabela Trojanowska w Rzeszowie. Koncert na otwarcie senioraliów

Opublikowano: 2023-09-09 09:00:00, przez: admin, w kategorii: Kultura

RZESZÓW. W dniach 9-16 września 2023 roku odbędą się tegoroczne Senioralia Rzeszowskie. To ponad 40 różnych wydarzeń adresowanych do ludzi powyżej 60 roku życia. Tygodniowy cykl zainauguruje występ Izabeli Trojanowskiej na rzeszowskim Rynku, natomiast wielki finał stanowić będzie koncert ikony polskiej muzyki Małgorzaty Ostrowskiej na miejskich Bulwarach.

Izabela Trojanowska

Izabela Trojanowska

 

Rekrutacja na studia WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Krystyna Wróblewska - kandydatka do Sejmu RP

W sobotę 9 września 2023 roku o godzinie 15:30 na rzeszowskim Rynku wystąpi Izabela Trojanowska. Będzie to impreza na otwarcie rzeszowskich senioralió. Koncert poprzedzi barwny korowód seniorów, który o 15:00 wyruszy z Alei pod Kasztanami.

Grażyna Szarama - kandydatka Prawa i Sprawiedliwości

Senioralia Rzeszowskie to coroczne wydarzenie, którego celem jest aktywizacja oraz integracja rzeszowskich Seniorów poprzez szereg wydarzeń o charakterze kulturalnym, edukacyjnym i rozrywkowym. Tegoroczna edycja wystartuje w sobotę 9 września 2023 roku o godzinie 15:30 na rzeszowskim Rynku, gdzie odbędzie się wielkie otwarcie z koncertem Izabeli Trojanowskiej. Oficjalną inaugurację poprzedzi barwny korowód Seniorów, który o 15:00 wyruszy z Alei pod Kasztanami.

W kolejnych dniach na terenie całego Rzeszowa zorganizowane zostaną liczne pokazy, warsztaty, prelekcje i wystawy, a posiadacze Ogólnopolskiej Karty Seniora będą mogli korzystać z atrakcyjnych rabatów oferowanych przez instytucje i firmy wspierające realizację tygodniowego przedsięwzięcia. 

Wielki finał Senioraliów Rzeszowskich odbędzie się w sobotę 16 września 2023 roku w Parku Kultury i Wypoczynku na rzeszowskich Bulwarach. Tego dnia od godziny 13:00 na uczestników czekać będą takie atrakcje, jak plenerowe targi dla Seniora, występy artystyczne, pokaz mody „Stylowy Senior” oraz koncerty zespołów Klang i Syndrom Wojtuś Pan. Uroczyste zakończenie z koncertem gwiazdy wieczoru, którą będzie Małgorzata Ostrowska nastąpi o godzinie 19:3