Powiat Rzeszowski
Adam Dziedzic - kandydat do Sejmu
Karol Ożóg - kandydat do Sejmu RP

Poważny wypadek z udziałem motocykla

Opublikowano: 2023-05-02 22:01:41, przez: admin, w kategorii: Kraj

KRAJ.

Fot. Pixabay/CC0

Fot. Pixabay/CC0

 

Wczoraj około godziny 15:00 puławski dyżurny został powiadomiony o zdarzeniu drogowym z udziałem motocykla marki Suzuki i samochodu osobowego, do którego doszło na ulicy Lubelskiej w Puławach (Lubelskie). Na miejscu policjanci zastali 32-letniego motocyklistę z powiatu lubelskiego, któremu załoga karetki pogotowia udzielała pomocy oraz kobietę kierującą Toyotą i jej pasażera. Osoby te nie potrzebowały pomocy medycznej.

 

Rekrutacja na studia WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Krystyna Wróblewska - kandydatka do Sejmu RP

Ze względu na obrażenia jakich doznał motocyklista, na miejsce zadysponowano także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, którym 32-latek został przetransportowany do szpitala w Lublinie.

 

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kobieta kierująca Toyotą, jadąc od strony centrum miasta, chcąc skręcić w lewo, na parking w okolicy sądu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu z naprzeciwka, od strony Końskowoli motocykliście i doszło do zderzenia się pojazdów.

Grażyna Szarama - kandydatka Prawa i Sprawiedliwości

 

Badanie wykazało, że kierująca samochodem, 37-letnia mieszkanka powiatu zwoleńskiego była trzeźwa. Od motocyklisty została pobrana krew do badań. Po sprawdzeniu w systemie okazało się, że motocykl nie miał aktualnych badań technicznych.

 

 

Więcej o: wypadki