Powiat Rzeszowski
Adam Dziedzic - kandydat do Sejmu
Karol Ożóg - kandydat do Sejmu RP

Smak Górno partnerem sklepu Supeco w Tarnobrzegu

Opublikowano: 2023-04-05 07:30:43, przez: admin, w kategorii: Firmy

TARNOBRZEG. Supeco, nowa sieć hurtowo-dyskontowa należąca do Carrefour Polska, rozwija swoją ofertę dostawców lokalnych. Rozpoczęła właśnie nawiązywanie współpracy z lokalnymi masarniami i producentami wędlin na zasadzie wynajmu stoisk tradycyjnych zlokalizowanych wewnątrz sklepów.\n\n

Smak Górno partnerem sklepu Supeco w Tarnobrzegu

 

Pierwszym partnerem marki została firma Smak Górno, która będzie oferować swoje produkty w Supeco zlokalizowanym w Tarnobrzegu, przy ul. Kazimierza Wielkiego 4.

 

Smak Górno to działający od 30 lat zakład w Górnie, koło Sokołowa Małopolskiego. Firma oferuje wędliny, garmażerię i ekologicznych konserw w słojach, a także wielu innych produktów wpisanych na Listę Produktów Tradycyjnych. W ostatnim czasie także konserwy warzywno-mięsne.

 

Rekrutacja na studia WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Krystyna Wróblewska - kandydatka do Sejmu RP

Sklepy Supeco to połączeniem hurtowni i dyskontu są dostępne zarówno dla klientów biznesowych, prowadzących działalność gospodarczą w handlu czy gastronomii, jak i dla klientów indywidualnych.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nowych klientów, Supeco rozpoczęło inwestycje w zwiększenie oferty produktów lokalnych. W pierwszej kolejności w sklepach zostanie rozszerzony asortymentów produktów mięsnych i wędliniarskich, w ramach rozpoczętego projektu podnajmu lad tradycyjnych lokalnym masarniom i producentom wędlin.

 

Oferta sklepów Supeco obejmuje obecnie 3500 produktów. Znajdują się w niej zarówno produkty świeże, jak i pakowane, a także kosmetyki, alkohol i chemię domową. Uproszczone aktywa sklepu sprawiają, że większość towarów jest sprzedawanych na paletach i regałach wysokiego składowania, podobnie jak w typowych sklepach cash&carry. Jednocześnie klienci mogą również kupić produkty świeże z lad tradycyjnych, a także warzywa i owoce.

Grażyna Szarama - kandydatka Prawa i Sprawiedliwości

 

Obecnie w Polsce działa siedem sklepów pod marką Supeco.