Powiat Rzeszowski
Adam Dziedzic - kandydat do Sejmu
Karol Ożóg - kandydat do Sejmu RP
Jerzy Borcz - kandydat do Sejmu

Bezpłatne warsztaty na temat finansowania inwestycji w ciepłownictwie

Opublikowano: 2022-08-16 15:27:28, przez: admin, w kategorii: Samorządy

Instytut Polityki Energetycznej im. Ignacego Łukasiewicza, Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Bank Gospodarstwa Krajowego, Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A., SBB Energy organizują warsztaty na temat finansowania transformacji energetycznej w ciepłownictwie dla zapraszają przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego (JST) oraz przedsiębiorstw energetyki cieplnej (PEC).

Fot. Pixabay/CC0

Fot. Pixabay/CC0

 

Warsztaty poprowadzą eksperci zajmujący się tematyką ciepłownictwa z czterech wymienionych powyżej instytucji.

Rekrutacja na studia WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Krystyna Wróblewska - kandydatka do Sejmu RP

Warsztaty odbędą się formie zdalnej w dniach 18-19 sierpnia 2022 r. na platformie MS Teams w godzinach 9.00 – 17.00 (piątek do godziny 14.45). Udział w warsztatach jest bezpłatny. Rejestracja uczestników odbywa się do dnia 17.08.2022 r. do godziny 12.00 na formularzu dostępnym na stronie https://tiny.pl/wx7st Liczba miejsc jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Celem warsztatu jest przekazanie pracownikom samorządów i spółek samorządowych kompleksowej wiedzy na temat ciepłownictwa ze szczególnym uwzględnieniem możliwości finansowania modernizacji oraz uwarunkowań prawnych i technicznych.

Grażyna Szarama - kandydatka Prawa i Sprawiedliwości

Zakres tematyczny warsztatów obejmuje zagadnienia związane z ogólnym zarysem sytuacji w ciepłownictwie, z instrumentem ELENA, programem inicjatyw strategicznych, programem 3W.

Szczegółowy program warsztatów oraz formularz zgłoszeniowy do udziału w warsztatach znajduje się na stronie: https://tiny.pl/wxr2b