Powiat Rzeszowski
Adam Dziedzic - kandydat do Sejmu
Karol Ożóg - kandydat do Sejmu RP

Międzynarodowa konferencja „Wybrane Zagadnienia Elektrotechniki i Elektroniki WZEE’2021” na Politechnice Rzeszowskiej

Opublikowano: 2021-08-25 15:57:30, przez: admin, w kategorii: Region

RZESZÓW.

Międzynarodowa konferencja „Wybrane Zagadnienia Elektrotechniki i Elektroniki WZEE’2021” na Politechnice Rzeszowskiej

 

Politechnika Rzeszowska wraz z Zarządem Głównym Polskiego Towarzystwa Elektrotechniki Teoretycznej i Stosowanej zaprasza na 16 -tą międzynarodową konferencję Wybrane Zagadnienia Elektrotechniki i Elektroniki WZEE’2021. Konferencja odbędzie się w dniach 13 – 15 września 2021 w trybie hybrydowym. Współorganizatorzy Konferencji WZEE’2021:

- Polskie Towarzystwo Elektrotechniki Teoretycznej i Stosowanej,

- Lviv Polytechnic National University,

- Helmut-Schmidt-Universität/Universität der Bundeswehr Hamburg,

- Technical University of Kosice-Technicka,

Celem konferencji, organizowanej przez Wydział Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej, jest prezentacja dorobku naukowego, wymiany doświadczeń zawodowych oraz integracja interdyscyplinarnego środowiska naukowego z zakresu wybranych zagadnień elektrotechniki, elektroniki oraz mechatroniki. Wydarzenie zaplanowane na 2021 rok, będzie już 16 spotkaniem poświęconym elektrotechnice i elektronice, które rok rocznie gromadzi naukowców zarówno ze środowiska akademickiego, jak i przemysłowego. Podczas konferencji omawiane są najnowsze osiągnięcia i przyszłe zmiany związane z mechatroniką, przemysłem 4.0, elektromobilnością, odnawialnymi źródłami energii oraz smart elektroniką indukujące rozwój gospodarki opartej na wiedzy.

Konferencja ma patronat IEEE, referaty przedstawione na konferencji będą publikowane w bazie IEEE Xplore. Dodatkowo możliwość publikacji w specjalnych numerach MDPI ze zniżką do 30%. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa i przedstawienia dotychczasowych badań naukowych w ramach konferencji WZEE’2021. Link do strony konferencji: https://2021.wzee.pl/

 . 

Rekrutacja na studia WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Krystyna Wróblewska - kandydatka do Sejmu RP
Grażyna Szarama - kandydatka Prawa i Sprawiedliwości