Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej

Magazynier – oferta pracy

RZESZÓW.

Obowiązki:

- Kompletowanie zamówień, załadunek i rozładunek towarów,

- Obsługa magazynu wysokiego składu,

- Praca ze skanerem,

- Inwentaryzacje,

- Dbałość o mienie firmowe oraz o porządek w miejscu pracy,

- Inne prace magazynowe.

Umowa o pracę na okres próbny, cały etat, trzy zmiany, praca w wolne dni

po okresie próbnym, umowa na czas określony wg. KP

Płaca: od 18,3 zł brutto

Umiejętności:

- operator wózków jezdniowych podnośnikowych,

- kurs: kompleksowa obsługa magazynu,

- magazynier z obsługą wózków jezdniowych

- sześć miesiący doświadczenia

- orzeczenie o stopniu niepełnosprawności - wymagane

Adres:

ZMM MAXPOL Sp. z o.o.

ul. Okulickiego 16C, 35-206 Rzeszów

Numer telefonu: 606881390

E-mail: praca@zmm-maxpol.pl