Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej

Inspektor w urzędzie - oferta pracy

ROPCZYCE.

OR09/BP182/5/21

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:   Inspektor Podkarpacki Oddział Regionalny ARiMR / Ropczycko-Sędziszowskie Biuro Powiatowe Wydział Działań Społecznych i Środowiskowych oraz Płatności Bezpośrednich Stanowisko pracy ds. obsługi wniosków -2 miejsce pracy: Ropczyce

Liczba poszukiwanych kandydatów /wymiar etatu: 1 osoba / pełny etat na czas określony w celu zastępstwa

Oferujemy:
- przejrzyste zasady wynagradzania,
- możliwość  rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
- pracę w największej agencji płatniczej w Europie.

Główne obowiązki:
-obsługa spraw związanych z przyznaniem pomocy finansowej w ramach płatności bezpośrednich oraz działań PROW oraz pomocy krajowej,
-sporządzanie zleceń płatności oraz dokumentów płatniczych,
-przygotowywanie raportów na potrzeby monitoringu rzeczowego i sprawozdawczości w zakresie płatności w ramach systemów wsparcia bezpośredniego oraz pozostałych płatności realizowanych przez wydział,
-udzielanie informacji dotyczących instrumentów wsparcia obsługiwanych przez ARiMR,
-ustalanie kwoty nadmiernie/nienależnie pobranych płatności oraz przygotowywanie projektów decyzji w tym zakresie,
-przygotowywanie zestawień i raportów dla kierownictwa OR niezbędnych do zarządzania i monitorowania procesu obsługi należności

Wymagania konieczne:
- wykształcenie: wyższe prawnicze,administracyjne,rolnicze,ekonomia,geodezja,zarządzanie,
- bardzo dobra znajomość Kodeksu Postępowania Administracyjnego,
--bardzo dobra znajomość zadań realizowanych przez ARiMR.

Wymagania pożądane:
- co najmniej roczny staż  pracy w instytucjach związanych rolnictwem oraz doświadczenie w pracy przy obsłudze  wniosków związanych z funduszami europejskimi,
-znajomość zagadnień ekonomiczno-rolniczych,
-bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office),
-umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
-komunikatywność, kultura osobista.
-umiejętność pracy w zespole,
-dobra organizacja pracy, dokładność
-dyspozycyjność, odpowiedzialność.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

1.    Załączony do ogłoszenia kwestionariusz osobowy
2.    List motywacyjny
3.    Oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych opatrzone własnoręcznym podpisem kandydata. (Treść oświadczenia jest do pobrania na dole ogłoszenia)
4.    Kserokopie/skany dokumentów potwierdzających wykształcenie.

Aplikacja kandydata do pracy zawierająca braki, wadliwą treść oświadczenia dotyczącego przetwarzania danych osobowych bądź pozbawiona takiego oświadczenia, nie będzie uwzględniona w procesie rekrutacji.

Możliwość zatrudnienia osoby niepełnosprawnej

Dokumenty należy składać w terminie do:  03-03-2021 r. (liczy się data wpływu do ARiMR).

Listownie
pod adresem:      Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
Podkarpacki Oddział Regionalny
al. Tadeusza Rejtana 36
                            35-310  Rzeszów
z dopiskiem (na kopercie): Dokumenty dotyczące naboru:  OR09/BP182/5/21

Osobiście
adres:    Kancelaria Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa:
al. Tadeusza Rejtana 36 ( V piętro)
(kancelaria czynna w godz.: 730- 1530)
Dokumenty należy składać w zamkniętych kopertach
z dopiskiem: Dokumenty dotyczące naboru:  OR09/BP182/5/21

Drogą elektroniczną na adres:  rekrutacjaOR09@arimr.gov.pl

Oferty niekompletne, nie podpisane lub otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane.
Dokumenty aplikacyjne kandydatów są niszczone po upływie 3 miesięcy od dnia zatrudnienia wybranego kandydata lub niezwłocznie  po zamknięciu naboru bez wyboru kandydata.

ARiMR zastrzega sobie możliwość odstąpienia od przeprowadzonego naboru w każdym czasie i bez podania przyczyny.

 Dodatkowe informacje udzielane będą pod numerem tel. 17 221 06 20

Pobierz pliki:

Kwestionariusz_osobowy_dla_kandydata_do_zatrudnienia_w_ARiMR_-_kopia_13bddd_25.docx16.9 K

Oswiadczenie_o_przetwarzaniu_danych_osobowych_9b6476.pdf420 K