Powiat Rzeszowski
Adam Dziedzic - kandydat do Sejmu
Karol Ożóg - kandydat do Sejmu RP
Jerzy Borcz - kandydat do Sejmu

Ogniska koronawirusa i sytuacja w szkołach na Podkarpaciu. 20 października 2020

Opublikowano: 2020-10-20 15:18:36, przez: admin, w kategorii: Region

PODKARPACKIE.

Fot. Pixabay/CC0

Fot. Pixabay/CC0

 

Powiat bieszczadzki

Sanatorium Uzdrowiskowe ,,Solinka” w Polańczyku w wyniku przeprowadzanych badań w ognisku potwierdzono 9 pozytywnych przypadków zakażenia SARS CoV-2 w tym u 5 osób z personelu medycznego oraz 4 pacjentów.

 

Powiat dębicki

*Dom Pomocy Społecznej w Parkoszu w wyniku przeprowadzanych badań w ognisku potwierdzono 8 pozytywnych przypadków zakażenia SARS CoV-2 w tym u 1 osób z personelu medycznego oraz 7 pensjonariuszy.

*ZOZ Dębica – Oddział Psychiatryczny w Straszęcinie - wyniku przeprowadzanych badań w ognisku potwierdzono 16 pozytywnych przypadków zakażenia SARS CoV-2 w tym u 3 osób z personelu medycznego oraz 13 pacjentów.

 

Powiat jarosławski

*Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu – w ognisku potwierdzono łącznie 104 wyniki dodatnie w tym u 49 pacjentów i 52 osób personelu medycznego i 3 osoby z kontaktu

Dom Pomocy Społecznej w Sośnicy - wyniku przeprowadzanych badań w ognisku potwierdzono 6 pozytywnych przypadków zakażenia SARS CoV-2 w tym u 1 osób z personelu medycznego oraz 5 pensjonariuszy. W placówce zaplanowano badania przesiewowe.

*Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu – w wyniku przeprowadzanych badań łącznie w ognisku potwierdzono 7 pozytywnych przypadków zakażenia SARS CoV-2 wśród pracowników.

 

Powiat kolbuszowski

Dom Pomocy Społecznej w Cmolasie – w wyniku przeprowadzanych badań przesiewowych łącznie w ognisku potwierdzono 72 pozytywnych przypadków zakażenia SARS CoV-2 w tym u 20 osób z personelu medycznego oraz 52 pensjonariuszy .

 

Powiat leski

*Szpital Powiatowy w Lesku – łącznie w ognisku potwierdzono wynik dodatni u 28 osób w tym u 25 pracowników oraz 3 pacjentów.

Rekrutacja na studia WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Krystyna Wróblewska - kandydatka do Sejmu RP

 

Powiat leżajski

*Oddział Gastroenterologii SPZOZ Leżajsk, - w wyniku przeprowadzanych badań przesiewowych łącznie w ognisku potwierdzono 7 pozytywnych przypadków zakażenia SARS CoV-2 w tym u 6 osób z personelu medycznego oraz 1 pacjenta.

*Zakład Diagnostyki Obrazowej SPZOZ Leżajsk – w wyniku przeprowadzanych badań przesiewowych łącznie w ognisku potwierdzono 8 pozytywnych przypadków zakażenia SARS CoV-2 w tym u 7 osób z personelu medycznego i 1 pacjenta.

 

Powiat mielecki

DPS Mielec – w wyniku badań przesiewowych łącznie w ognisku potwierdzono 24 wyniki dodatnie w tym 15 u personelu i 9 pensjonariuszy.

 

Przemyśl i powiat przemyski

* NZOZ Diaverum w Przemyślu łącznie w ognisku potwierdzono 80 pozytywnych przypadków zakażenia SARS CoV-2 w tym u 45 pacjentów oraz 29 osób z personelu medycznego i 6 osób z kontaktu.

Szpital w Żurawicy – w wyniku przeprowadzanych badań przesiewowych łącznie w ognisku potwierdzono 13 pozytywnych przypadków zakażenia SARS CoV-2 w tym u 7 osób z personelu medycznego oraz 2 pacjentów i 4 osób z kontaktu.

Hospicjum Santa Rita w Przemyślu – w wyniku przeprowadzanych badań przesiewowych łącznie w ognisku potwierdzono 8 pozytywnych przypadków zakażenia SARS CoV-2 w tym u 7 osób z personelu medycznego i 1 pacjenta.

 

Miasto Rzeszów i powiat rzeszowski

*Ognisko Kliniczny Szpital Wojewódzki nr 2 - łącznie potwierdzono wynik dodatni u 87 osób wśród personelu medycznego i pomocniczego oraz pacjentów.

*Ognisko SPZOZ Szpital MSWiA - łącznie potwierdzono wynik dodatni u 25 osób wśród personelu medycznego i pomocniczego oraz pacjentów.

Zakład Opieki Długoterminowej w Błażowej – w wyniku przeprowadzanych badań przesiewowych łącznie w ognisku potwierdzono 9 pozytywnych przypadków zakażenia SARS CoV-2 w tym u 3 osób z personelu medycznego oraz 6 pacjentów .

 

Grażyna Szarama - kandydatka Prawa i Sprawiedliwości

Powiat sanocki

Dom Pomocy Społecznej ,,Światło Nadziei” w Sanoku – w wyniku przeprowadzanych badań przesiewowych łącznie w ognisku potwierdzono 12 pozytywnych przypadków zakażenia SARS CoV-2 w tym u 5 osób z personelu medycznego oraz 7 podopiecznych.

  .