Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej

Praca w markecie

Do Hipermarketu bi1 w Rzeszowie poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:

pracownik Hali - Dział Tradycja

Miejsce pracy:

Rzeszów

Firma oferuje

- Zatrudnienie na umowę o pracę,

- stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- wdrożenie na stanowisko pracy,

- premie kwartalne uzależnione od wyników Twojej pracy,

- prywatną opiekę medyczną, która kosztuje Cię jedyne 50 gr. miesięcznie (nieograniczony dostęp do lekarzy w 35 specjalizacjach, w tym np.: alergolog, ginekolog, chirurg, ortopeda, kardiolog, onkolog, okulista),

- atrakcyjne świadczenia socjalne,

- ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,

- możliwość niesienia pomocy potrzebującym poprzez udział w wolontariacie pracowniczym „Dobroczynni”,

- udział w kwartalnych „spotkaniach przy kawie”, podczas których otrzymasz wiele ciekawych informacji, a także słodkie co nieco :).

Obowiązki:

- codzienne dbanie o ekspozycję produktów świeżych,

- zapewnienie jakości i świeżości asortymentu,

- obsługa klienta przy ladzie tradycyjnej i pomoc w wyborze produktów,

- dbanie o porządek na dziale,

- umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych,

- tworzenie przyjaznej atmosfery pracy.

Wymagania:

- zaangażowania w pracę,

- chęci do nauki,

- komunikatywności i łatwości nawiązywania kontaktów,

- umiejętności pracy w zespole,

- mile widziane: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz posiadanie książeczki do celów sanepidarno-epidemiologicznych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Rella Investments sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-311), przy ul. Grunwaldzkiej 64, moich danych osobowych zawartych w przedłożonych dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 27 kwietnia 2016 r Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”