Park Naukowo-Technologiczny Dworzysko powiatu rzeszowskiego
Zespół Zamkowo-Parkowy w Baranowie Sandomierskim. Zamek Muzeum Hotel
Pożyczki dla firm z Podkarpacia/ Atrakcyjne oprocentowanie
Skorzystaj ze świadczeń za granicą lub w kraju

Pełne wyniki wyborów 2019 na Podkarpaciu (sejm i senat)

Opublikowano: 2019-10-14 11:36:19, przez: admin, w kategorii: Polityka

PODKARPACKIE.

Sondażowe wyniki na Podkarpaciu w wyborach do Parlamentu Europejskiego

 

Wyniki wyborów 2019 do Senatu RP

 

Okręg Rzeszów, rzeszowski, łańcucki

Masłowski Maciej Przemysław Komitet Wyborczy Wyborców Rozwój Podkarpacia 94 028 głosów, 43,15%

Ożóg Stanisław Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 123 900 głosów, 56,85%

 

Okręg Krosno, krośnieński, jasielski, brzozowski

Skotniczny Ryszard Wiesław Komitet Wyborczy Wyborców Ryszarda Skotnicznego 16 612 głosów 10,85%

Zając Alicja Maria Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 100 300 głosów, 65,49%

Balon Daria Urszula Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPl Zieloni - 36 233 głosów, 23,66%

 

Okręg Przemyśl, powiaty sanocki, leski, bieszczadzki, przemyski, lubaczowski, jarosławski, przeworski 

Golba Mieczysław Józef Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość - 150 594 głosów, 64,75%

Romowicz Bartosz Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe - 81 983 głosów, 35,25%

 

Okręg obejmujący powiaty dębicki, strzyżowski, ropczycko-sędziszopwski, mielecki, kolbuszowski

Pupa Zdzisław Stanisław Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 155 404 głosów, 73,12%

Urban Tadeusz Bronisław Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPl Zieloni - 57 127 głosów, 26,88%

 

Okręg Tarnobrzeg, powiaty tarnobrzeski, stalowowolski, niżański, leżajski

Kardasińska Marzena Komitet Wyborczy Wyborców Przywrócić Prawo - 14 650 głosów, 9,78%

Sagatowska Janina Zofia Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość 94 603 głosów, 63,15%

Błądek Lidia Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska PO .N IPl Zieloni 40 556 głosów, 27,07%

 

Wyniki wyborów do Sejmu 

 

Lista nr 1 Polskie Stronnictwo Ludowe

okręg rzeszowsko-tarnobrzeski

1. Tyszka Stanisław – 17 086

2. Tarapata Jan Władysław - 5134

3. Lada Wiesław Andrzej - 3016

4. Micał Zbigniew - 1462

5. Bartoszek Paweł - 2848

6. Golenia Maria Teresa - 1856

7. Borowiec Błażej Stefan - 1127

8. Guzek Sławomir Tomasz - 859

9. Cieśla Paweł - 845

10. Lonczak Stanisław Józef - 1370

11. Reguła Andrzej Zygmunt - 1235

12. Leja Małgorzata - 944

13. Skowrońska-Ziomek Monika Małgorzata - 1249

14. Magoń Jan - 675

15. Kaszyca Tadeusz - 208

16. Gumińska Celina Anna - 229

17. Kudyba Małgorzata - 322

18. Koczur Dorota Krystyna - 356

19. Włodyka Janusz - 432

20. Kosiński Krzysztof Jan - 654

21. Stojańska Joanna Katarzyna - 152

22. Wicher Maria - 205

23. Tutka Henryk - 452

24. Błoński Kazimierz Józef - 276

25. Bartman Jan - 521

26. Opioła Barbara - 159

27. Kotlińska Marzena Anna - 177

28. Zaręba Marek Jan - 363

29. Paryś Krystyna Grażyna - 365

30. Nicpoń Henryk - 1111

 

Okręg krośnieńsko-przemyski

1. Kasprzak Mieczysław – 11 363

2. Mercik Aleksander - 2563

3. Zadworny Zdzisław - 2879

4. Dachnowicz Małgorzata Krystyna - 1 654

5. Hołyszko Janusz Marek - 1 579

6. Kiszka Zbigniew Wojciech - 1 834

7. Bojko Zbigniew Andrzej - 421

8. Małecka Barbara Danuta - 985

9. Konopka Marek Zbigniew - 798

10. Sawiński Krzysztof Jan - 886

11. Zaleszczuk Anna Maria - 567

12. Fal Sabina Anna - 869

13. Baradziej Iwona Teresa - 428

14. Hołowacz Bogumiła Stanisława - 322

15. Barański Janusz Jacek - 373

16. Kobiałka-Banyś Emilia Alina - 353

17. Zarychta Ryszard - 369

18. Horbacz Małgorzata - 304

19. Fedaczyńska Maria Stanisława - 257

20. Pastuszczak Marek - 305

21. Sokół Marek Zbigniew - 597

22. Franczak Stanisław - 891

 

Lista nr 2 Prawo i Sprawiedliwość okręg nr 23 rzeszowsko-tarnobrzeski

Sobolewski Krzysztof – 38 912

Leniart Ewa Maria – 36 305

Hrynkiewicz Józefa - 6173

Szlachta Andrzej – 15 115

Wróblewska Krystyna Małgorzata – 12 738

Moskal Kazimierz Marian – 17 444

Buczak Wojciech – 10 429

Gołojuch Kazimierz Edward – 18 306

Chmielowiec Zbigniew Michał – 20 634

Weber Rafał – 26 746

Warzecha Jan Marek – 18 913

Paul Jerzy Stanisław – 16 094

Miazga Mieczysław – 9146

Szydełko Halina Maria – 5 511

Kruczek Stanisław - 8344

Kapinos Fryderyk Sylwester - 18450

Kalinka Kamil - 9540

Bednarz Robert Jan - 7421

Godek Robert Czesław - 6791

Frysztak Bernadeta Dorota - 11 120

Łączak Czesław - 4113

Fijołek Marcin Piotr - 5262

Tłusta Helena Grażyna - 1152

Bartkowicz Magdalena Barbara - 789

Krzek Agata - 911

Trawińska Anna Franciszka - 597

Kuś Ewelina Elżbieta - 2705

Fołta Ewa - 763

Tymuła Zbigniew - 8346

Warchoł Marcin Józef – 28 495

 

Okręg krośnieńsko-przemyskim 

1. Kuchciński Marek Tadeusz – 61 262

2. Schmidt-Rodziewicz Anna Katarzyna – 26 246

3. Uruski Piotr Marcin - 20 740

4. Babinetz Piotr Mieczysław - 12 476

5. Piotrowicz Stanisław – 10 293

6. Śnieżek Adam Walenty - 11 260

7. Pilch Piotr - 6170

8. Pamuła Teresa - 12 905

9. Pawluś Adam - 6 763

10. Chrzan Tadeusz – 11 117

11. Podhalicz Lucyna - 6072

12. Łukaszyk Dorota - 4470

13. Drozd Adam Tomasz - 2 659

14. Jędruch Ryszard - 3 517

15. Pers Grzegorz Stanisław - 5 501

16. Pieszczoch Robert - 4 820

17. Bril Joanna Katarzyna - 4921

18. Pocałuń Alicja Anna - 2 253

19. Burbeło Joanna Maria - 658

20. Guzik Andrzej - 4788

21. Kurowska Maria Stanisława - 18 936

22. Krawiec Daniel Stanisław - 9 448

 

Konfederacja Wolność i Niepodległość

okręg rzeszowsko-tarnobrzeski

Braun Grzegorz Michał – 31 148

Buczek Tomasz Wojciech - 3639

Żygadło Piotr - 1010

Zych Witold Andrzej - 1231

Kroll Gabriel Czesław 366

Surowaniec Anna Krystyna - 842

Kusz Kamil Michał - 593

Kumorek Dariusz Jan - 399

Lipiński Zbigniew - 293

Korwin-Mikke Dominika Maria - 2451

Wołoszyn Tomasz - 477

Zarębski Waldemar - 349

Ochał Katarzyna Kinga – 459

Zięba Tomasz Sylwester - 332

 Pracownik Teresa Jadwiga 371

Salwa Małgorzata Kazimiera - 320

Kotowicz Mariola Ksenia - 365

Dąbek Damian Łukasz - 478

Strzałka Albert Jan - 222

Lis Aleksandra Mirosława - 308

Jedynak Dariusz Grzegorz - 187

Wacyra Paulina Elżbieta - 165

Fila Piotr Robert – 409

Środoń Monika Paulina – 217

Zapałowska Monika Ewa – 128

Batora Marcin Mateusz - 455

Broż Robert Krzysztof - 53

Bielecka Karolina Maria – 251

Flis Michał – 318

Mazur Krzysztof - 764

 

Okręg krośnieńsko-przemyski

1. Zapałowski Andrzej Tomasz – 12 579

2. Berkowicz Adam Roman - 4 749

3. Krężałek Kazimierz Zygmunt - 644

4. Stadnicki Robert Stanisław - 883

5. Zych Małgorzata - 1250

6. Krzanowski Jan Franciszek - 553

7. Szwed Michał - 894

8. Zieliński Janusz Jan - 827

9. Filip Tomasz Rafał - 645

10. Dudzińska-Sobolewska Grażyna Henryka - 216

11. Wojtuch Ryszard Jan - 251

12. Nadbrzeska Jadwiga Anna - 133

13. Sikora Aleksandra Justyna - 408

14. Hrysio Marlena Emilia - 232

15. Dyguła Aleksander - 185

16. Perżyło Anna Maria - 168

17. Dulęba Witold Aleksander - 271

18. Antochów Joanna - 160

19. Sobolewski Zdzisław - 202

20. Golba Paweł Kamil - 626

21. Bochnia Ewelina - 316

22. Zuchowski Jan Maria - 423

 

Sojusz Lewicy Demokratycznej, 

Okręg rzeszowsko-tarnobrzeski

Buż Wiesław – 15 605

Sztuk Michał Andrzej - 2478

Itner Agnieszka - 3505

Ozimek Julian - 2522

Filipek Jerzy - 1225

Krasnopolska Bożena Marta - 1064

Tofil Bronisław Tadeusz - 1396

Jasiński Krzysztof - 807

Kacała Natalia Ludmiła - 674

Łuczaj Kamil – 570

Skawiński Stanisław Andrzej - 1231

Jeleń Wiesław Stanisław – 630

Krzemiński Kamil Paweł - 326

Irzyk Martin Marian – 288

Zając Marzena Zofia – 680

Stącel Janusz - 363

Fietko Ireneusz Grzegorz – 205

Zych Ala – 801

Winiarski Damian Kazimierz - 265

Lubera Teresa Anna - 369

Rżany Monika – 546

Przyboś Józef – 134

Ożóg Barbara Katarzyna – 395

Kuźmicz Marek Andrzej – 109

Brzykowska Patrycja Dorota – 147

Noga Andrzej Jan – 177

Dziągwa Krystyna – 227

Cichy Mateusz Michał - 303

Ostrowska Anna - 555

Gacek Kazimierz Leszek - 1220

 

Okręg krośnieńsko-przemyski

Rydzik Łukasz Michał - 10 391

Zajdel Gabriel Jerzy - 3 011

Mackiewicz-Rossmanith Kamila 1843

Jagustyn Janusz Andrzej 610

Piotrowska Kamila Helena 990

Fic Patryk Beniamin 1227

Ciwoniuk Marzena Mieczysława 214

Ryczan Dominik Łukasz 202

Gorczyca Iwona 978

Bogusz Adam 399

Kuropatwa Dagmara Sylwia 387

Wełyczko Zbigniew 184

Baran Ewa Aneta 488

Woś Wiesław Adam 435

Żółkoś Grzegorz Stanisław 282

Krukar Radosław Zbigniew 229

Świeboda Monika 261

Piela Mirosław Józef 194

Itner Halina Bożena 97

Świeboda Sebastian Rafał 105

Stebnicki Łukasz 261

Wojnarowski Piotr Marcin 789

 

 

 Lista Numer 5 Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska Po .N Ipl Zieloni

Okręg nr 23 rzeszowsko-tarnobrzeski

1. Poncyljusz Paweł Janusz – 23 912

2. Gawlik Zdzisław – 14 305

3. Skowrońska Krystyna - 16 903

4. Butryn Renata Celina - 4978

5. Kubas-Hul Teresa Krystyna - 2174

6. Gdański Józef - 2469

7. Pitra Krzysztof Piotr - 2443

8. Ustrobiński Marek Jerzy - 4593

9. Karyś Jakub Bartłomiej - 2212

10. Zych Barbara - 1500

11. Jurzysta Marcin - 858

12.  Stępień Danuta Waleria - 1071

13. Deręgowski Marcin - 979

14. Bąk Dominik - 455

15. Ożóg Krzysztof - 701

16. Kopyto Jakub Albert - 323

17. Lipczyński Krzysztof Romuald - 1117

18. Krajewska Aneta Anna - 394

19. Omietońska Jolanta Teresa - 183

20. Kolano Jolanta Stanisława - 194

21. Olchawa Artur Stanisław - 70

22. Przybył Przemysław Wojciech -  173

23. Sawic Ewa Maria - 190

24. Kaniszewska Augustyna Maria - 122

25. Owsiany Urszula Małgorzata - 165

26. Płodzień Janusz - 243

27. Paluch Katarzyna - 322

28. Rogowska Anna Jolanta - 416

29. Żmuda Dariusz - 232

30. Pazdan Paweł Leopold - 1606

 

Okręg nr 22 - krośnieńsko-przemyski

1. Frydrych Joanna Zofia - 18 623

2. Rząsa Marek Zdzisław – 10 555

3. Blecharczyk Wojciech Aleksander - 9090

4. Szkoła Józef – 3230

5. Woś Adam - 1 821

6. Sawicka Ewa Stefania - 2403

7. Pikul Antoni Stanisław - 4 458

8. Balon Barbara Maria - 1 144

9. Zych Jan Władysław - 806

10. Holcman Iwona Janina - 1 747

11. Karaś Roman Władysław - 315

12. Ryznar Marian Jerzy - 4357

13. Kłak Krzysztof Józef - 666

14. Słowik Maria Anna - 286

15. Jurek Michał Albert - 328

16. Wota Krzysztof Adam - 264

17. Kostka Grażyna Dorota - 300

18. Knap Marzena Karolina - 217

19. Biały Tomasz - 508

20. Zawojska Izabela Krystyna - 261

21. Wojakowski Dariusz Wojciech - 172

22 Zadworny Waldemar - 700

 

Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich stronom trzecim. Pliki cookies ułatwiają korzystanie z naszych serwisów. Uznajemy, że kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę.

Więcej o plikach cookies można dowiedzieć się na uruchomionej przez IAB Polska stronie: http://wszystkoociasteczkach.pl.

Zamknij