Powiat Rzeszowski
Adam Dziedzic - kandydat do Sejmu
Karol Ożóg - kandydat do Sejmu RP

Kto wykona studium techniczno-środowiskowe dla odcinka S74 Opatów - Nisko?

Opublikowano: 2018-12-05 10:58:33, przez: admin, w kategorii: Inwestycje

RZESZÓW. Coraz bliżej rozstrzygnięcia przetargu - oferty złożyło aż siedmiu wykonawców.

Kto wykona studium techniczno-środowiskowe dla odcinka S74 Opatów - Nisko?

 

Najniższą ofertę złożyła firma Schuessler-Plan Inżynierzy Sp. z o.o., oferując wykonanie zadania za kwotę blisko 6,4 mln zł. Najwyższa oferta opiewa na ponad 15,8 mln zł. Złożyło ją konsorcjum: Lider - MPRB Sp. z o.o., partner - MP-Mosty Sp. z o.o.

 

Obecnie trwa analiza i ocena ofert.

 

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji dla drogi ekspresowej S74 na odcinku Opatów - Nisko wraz z materiałami do wniosku o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach oraz jej uzyskaniem.

 

Przewidywany przebieg tego odcinka drogi ekspresowej S74 zlokalizowany jest na terenie województw: świętokrzyskiego i podkarpackiego. Inwestycja obejmuje budowę pełnego zakresu drogi ekspresowej klasy S; na odcinku od Opatowa (węzeł „Okalina” - bez węzła) na terenie województwa świętokrzyskiego i włączenia  do projektowanej drogi ekspresowej S19 w Nisku (węzeł „Zapacz” - z węzłem) na terenie województwa podkarpackiego, wraz z węzłami, skrzyżowaniami, miejscami obsługi podróżnych, drogami poprzecznymi i drogami dojazdowymi zapewniającymi dostęp do drogi publicznej oraz usunięciem kolizji z infrastrukturą techniczna nie związaną z drogą.

 

 

Rekrutacja na studia WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Krystyna Wróblewska - kandydatka do Sejmu RP
Grażyna Szarama - kandydatka Prawa i Sprawiedliwości