Życzenia starosty rzeszowskiego Marka Sitarza z okazji Wielkanocy
Życzenia Waldemara Szumnego z okazji Wielkanocy
Adam Dziedzic - kandydat na prezydenta Rzeszowa
Maria Fajger - kandydatka do sejmiku województwa podkarpackiego

Android developer - oferta pracy

Cześć! Do zespołu poszukujemy Android Developera, który będzie razem z nami tworzył innowacyjne i kreatywne rozwiązania dla klientów z Polski i Europy! Jeżeli uważasz, że nie spełniasz wymagań, ale jesteś chętny żeby się rozwijać i intensywnie uczyć – napisz do Nas, pomożemy w rozwoju :)

Android Developer

4000 zł – 6500 zł netto (UoP, B2B)

Wymagania:

• Min. 1 rok doświadczenia w tworzeniu aplikacji na Android

• Znajomość Java, Android SDK

• Znajomość standardów REST Api i budowania aplikacji w architekturze client-server

• Znajomość obsługi GIT

• Znajomość Gradle, Retrofit2, RxJava, Dagger2, Butterknife

• Znajomość wzorca MVP

• Znajomość zagadnień relacyjnych baz danych, np. biblioteki Realm

• Umiejętność zarządzania czasem i samodzielność

• Chęć rozwoju

Obowiązki:

Życzenia posłanki Ewy Leniart z okazji Wielkanocy
Ryszard Wisz kandydat do Rady Powiatu Rzeszowskiego

• Tworzenie aplikacji mobilnych na platformę Android

• Utrzymanie i wprowadzanie zmian w wiodących projektach firmy

• Praca z dokumentacją i zespołem w metodologii SCRUM

Mile widziane:

• Znajomość Kotlin

• Znajomość C#, MySQL

• Znajomość Google Services, Firebase, Fabric

Oferujemy:

• Pracę w kreatywnym zespole

• Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju

• Praca przy innowacyjnych projektach IT

• Kartę MultiSport

• Elastyczny czas pracy

• Praca w metodologii SCRUM z codziennym Daily Meeting

• Praca z prestiżowymi markami w Polsce

• Przewidziane podwyżki w miarę Twojego zaangażowania

Życzenia senatora Józefa Jodłowskiego z okazji Wielkiej Nocy
Życzenia od posła Bogdana Rzońcy z okazji Wielkanocy

rekrutacja@graphicbox.pl