Park Naukowo-Technologiczny Rzeszów-Dworzysko Powiatu Rzeszowskiego
Specjalna Strefa Ekonomiczna Rzeszów-Dworzysko
Podkarpacki Fundusz Rozwoju oferuje preferencyjne finansowanie dla firm: pożyczki, poręczenia, faktoring
Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne Beauty Expo w G2A Arena

„Najlepszy produkt podkarpacki 2018” - konkurs w Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego

Opublikowano: 2018-06-25 09:45:02, przez: admin, w kategorii: Rolnictwo

BOGUCHWAŁA.

Fot. Anna BielańskaFot. Anna BielańskaCzłonkowie kapituły podczas pracy. Fot. Anna Bielańska
Fot. Anna Bielańska

Fot. Anna Bielańska

 

W sobotę (23 czerwca 2018) podczas Dni Otwartych Dni PODR w Boguchwale, odbył się konkurs kulinarny „ najlepszy produkt podkarpackie”. Kapituła w składzie: Janina Kamińska – Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego, Monika Sterer-Putyło – Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Robert Górak – Wojewódzka Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych w Rzeszowie, Ewa Niedziałek-Szeliga - Polskie Radio Rzeszów S.A., Krystyna Malinowska– Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego dokonała oceny 75 produktów zgłoszonych przez 37 uczestników konkursu: zakładów przetwórczych, koła gospodyń wiejskich, stowarzyszenia, podmioty gospodarcze oraz indywidualnych producentów z woj. podkarpackiego.

Po ocenie i degustacji zaprezentowanych produktów Kapituła wyróżniła następujące produkty regionalne i lokalne:

  • W kategorii produktów mleczarskich:

  • Jolanta Augustyn za:

  • Kozi ser podpuszczkowy „Trzy zioła”

 

  • Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska z Jasienicy Rosielnej za :

  • Kefir ekologiczny z Jasienicy Rosielnej

 

  • Gospodarstwo Ekologiczne „Zuza” Lucyna Cwynar za:

  • Jogurt kozi

 

  • Spółdzielnia Mleczarska MLEKOVITA za:

  • Ser z gór wędzony 300 g BIO

 

  • Gospodarstwo agroturystyczno-edukacyjne Bożena Wisła za:

  • Ser podpuszczkowy z czubrycą zieloną

 

  • LEDA-SER Jakimowicz Leszek za:

  • Masło domowe

 

  • Justyna Serwońska za:

  • Ser podpuszczkowy mix ziół

 

  • Gospodarstwo Rolne Krystian Kwolek za:

  • Ser z dziurami z Grzęski

 

  • Bacówka Caryńskie Jacek Skórka za:

  • Ser Wurda

 

  • Beata i Władysław Misiura za:

  • Owczy ser wędzony

 

  • Sery Podkarpackie Sp. Z o.o. sp. Komandytowa Tomasz Fiejdasz za:

  • Mleko kozie

 

  • W kategorii produktów mięsnych:

  • Gospodarstwo Rolne z Góry Ropczyckiej za:

  • Kiełbasę swojską z Góry Ropczyckiej

 

  • JK” Sp. Z o.o. Zakład Mięsny „Jasiołka” za:

  • Boczek wędzony w ziołach

 

  • Masarnia OSIP Wierzawice za:

  • Salceson tradycyjny w maćku

 

  • Wyrób Wędlin Bogusław Szymański za:

  • Kiełbasę swojską

 

  • Ciak Zakład Mięsny Wyroby Tradycyjne za:

  • Kiełbasę wiejską z Kamienia

 

  • Zakład masarski Wyroby Tradycyjne Agnieszka Wąsacz za:

  • Sękacz w majeranku

 

  • Trafunek Władysław Mroczka za:

  • Zrazy jagnięce w kapuście

 

  • W kategorii produkty piekarnicze i inne:

  • Z.P.H. „BASZPOL” Sp. Z o.o. za:

  • Pierniczki domowe ręcznie wyrabiane

 

  • Piekarnia w Starym Młynie Białowąs Anna za:

  • Chleb dyniowy

 

  • Wojewódzki Związek Pszczelarzy za;

  • Miód ze spadzi iglastej

W kategorii inne produkty i potrawy regionalne Komisja przyznała:

Trzy równorzędne I miejsce dla :

  • Koła Gospodyń Wiejskich z Medyni Głogowskiej za:

  • Ciasto jaglane

  • Koła Gospodyń Wiejskich z Pielni za:

  • Gołąbki z tartymi ziemniakami

  • Stowarzyszenia Gospodyń Wiejskich w Górnie za:

  • Kapuśniaki

Trzy równorzędne II miejsce dla :

  • Koła Gospodyń Wiejskich Wietlin Trzeci za:

  • Kruche pierożki z rabarbarem i jabłkiem

  • Koła Gospodyń Wiejskich z Nadolan za:

  • Lemiesze

  • Stowarzyszenia Kół Gospodyń Wiejskich „Gniewoszanki w Nowosielcach” za:

  • Szarlotka tradycyjna

Trzy równorzędne III miejsce dla :

  • Koła Gospodyń Wiejskich z Milczy za:

  • Kwaśna kasze ze śliwkami

  • Koła Gospodyń Wiejskich z Wolicy za:

  • Zupę śliwkową z pęcakiem

  • Stowarzyszenia Kół Gospodyń Wiejskich Bukowianki za:

  • Wołowinę w sosie ogórkowym

Wyróżnienia dla:

  • Stowarzyszenia Miłośników Chłopic za:

  • Roladę mięsną

  • Koła Gospodyń Wiejskich z Domaradza za:

  • Nalewkę wiśniową „Prymulka”

  • Koła Gospodyń Wiejskich z Drohobyczki za:

  • Chleb pieczony na watrze

  • Stowarzyszenia Aktywni dla Wsi Kosienice za:

  • Zupę szczawiową z jajkiem

  • Koła Gospodyń Wiejskich z Nowatańca za:

  • Pierogi pieczone

  • Koła Gospodyń Wiejskich ze Strachociny za:

  • Pierożki z kapustą

 

Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich stronom trzecim. Pliki cookies ułatwiają korzystanie z naszych serwisów. Uznajemy, że kontynuując korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę.

Więcej o plikach cookies można dowiedzieć się na uruchomionej przez IAB Polska stronie: http://wszystkoociasteczkach.pl.

Zamknij