Powiat Rzeszowski
Adam Dziedzic - kandydat do Sejmu
Karol Ożóg - kandydat do Sejmu RP
Jerzy Borcz - kandydat do Sejmu

Nabór do pracy w Wielkiej Brytanii – październik 2015

Opublikowano: 2015-10-05 22:53:58, przez: admin, w kategorii: Praca

PODKARPACKIE. Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie organizuje kolejny, największy nabór do pracy w Wielkiej Brytanii.

Fot. Pixabay/CC0

Fot. Pixabay/CC0

 

Spotkania z kandydatami odbędą się 14 i 15 października 2015. Tak jak w poprzednich przypadkach, rekrutacja dotyczy stanowiska pracownik magazynu ze standardową stawką godzinową £7-8. Jedynym wymaganiem dla osób aplikujących o zatrudnienie jest komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Rekrutacja na studia WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Krystyna Wróblewska - kandydatka do Sejmu RP

 

Rekrutacja jest prowadzona w ramach usług sieci EURES, dotyczącej międzynarodowego poradnictwa i pośrednictwa zawodowego. Realizowane w jej ramach działania odnoszą się do swobodnego przepływu pracowników we wszystkich krajach Unii Europejskiej i Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej oraz zapewnieniu klientom bezpiecznego, stabilnego zatrudnienia. Podkarpaccy pracownicy to atrakcyjna grupa zawodowa dla europejskich pracodawców. Wszystkie zagraniczne oferty pracy znajdują się na Europejskim Portalu Mobilności Zawodowej.

Grażyna Szarama - kandydatka Prawa i Sprawiedliwości

 

- Współpraca przebiega bez zarzutu, dlatego zostaliśmy po raz kolejny poproszeni o zorganizowanie procesu rekrutacyjnego. Nasz kooperant, brytyjska agencja zatrudnienia, zapewni wszelkie wsparcie dla swoich pracowników i kontrakt na czas nieokreślony. Dodatkowo, dochodzi pomoc w zakresie płatnych szkoleń w godzinach pracy, a także przy założeniu konta bankowego, uzyskaniu ubezpieczenia i zakwaterowania. My, doradcy Eures, staramy się ze swojej strony w jak największym stopniu bacznie przyglądać się realnym warunkom zatrudnienia i podnosić ich jakość” – mówi Wojciech Woś, doradca Eures WUP w Rzeszowie.

 

Oferta pracy jest skierowana do kobiet i mężczyzn w każdym wieku, a dotyczy pracy w kilku miejscowościach środkowej Anglii. Jedynym wymaganiem jest pozwalająca na komunikację znajomość języka angielskiego. Dokumenty aplikacyjne należy przesyłać do Pana Wojciecha Wosia na adres e-mail: wwos@wup-rzeszow.pl, lub kontaktować się telefonicznie pod numerem telefonu – (17) 850 92 23.