Remont ulicy Konarskiego w Sanoku
SANOK. Dzisiaj (30 czerwca) ruszają prace przy przebudowie podległej powiatowi drogi.

Budynek szpitalny przy ulicy Konarskego w Sanoku. Fot. Lowdown/Wikimedia Commons
Wyremontowana zostanie nie tylko ulica Konarskiego, ale także chodnik, który zyska nowy wygląd i nawierzchnię. Kierowcy i piesi, muszą się jednak liczyć z utrudnieniami.
- Wiemy, że takie remonty to spora niedogodność, ale prosimy o wyrozumiałość – mówi Sebastian Niżnik starosta sanocki. - Do tej pory wyremontowaliśmy ich ponad 100 km i odbudowaliśmy 4 mosty. W 2014 roku zaplanowaliśmy inwestycje drogowe na kwotę ponad 10,5 mln złotych. Myślę, że to spory powód do radości, bo mieszkańcom jeździ się po naszych drogach coraz lepiej –
W tej chwili remonty trwają na drodze Trepcza – Jurowce, oraz Podgórze – wymiana chodnika. Odbudowywane są również mosty w Tarnawie Górnej i Bażanówce. Intensywne prace trwają także przy osuwisku na ulicy Szopena w Sanoku. Do końca roku wyremontowany również będzie most w Pastwiskach.