CTAiS Bieszczad.ski szuka operatora na sezon letni
OLSZANICA. Umowa z Centrum Turystyki Aktywnej i Sportu w Wańkowej ma obowiązywać 7 miesięcy. Przedsiębiorstwo Rozwoju Infrastruktury Gminy Olszanica czeka na oferty do 17 kwietnia.

Fot. CTAiS Bieszczad.ski
Zamówienie dotyczy świadczenia kompleksowej usługi w zakresie obsługi klienta i
bieżącego utrzymania infrastruktury sportowo-rekreacyjnej kompleksu oraz zapewnienia personelu z odpowiednimi kompetencjami i doświadczeniem.
Usługa obejmować będzie w szczególności: kompleksową obsługę gości CTAiS i prowadzenie działalności w zakresie świadczenia usług sportowo-rekreacyjnych z wykorzystaniem udostępnionej infrastruktury i utrzymanie tej ostatniej oraz jej zachowanie w niepogorszonym stanie.
Operator skupić się będzie musiał głównie na: kolejce linowej, tyrolce i torze pontonowym.
Otwarcie sezonu planowane jest na 26 kwietnia. Centrum będzie czynne dla klientów w: weekendy (sobota i niedziela); w wakacje - wszystkie dni przy sprzyjającej pogodzie; w długie weekendy (01.05 - 04.05 oraz 19.06-22.06.2025).
Wyłoniony operator będzie miał także na głowie całą administracyjną buchalterię.