Pobili za zwrócenie uwagi
RZESZÓW.

Fot. pixabay/CC0
Do zdarzenia doszło w niedzielę przed północą, w jednym z bloków na ul. Strażackiej. Pokrzywdzony, wyszedł na klatkę schodową i poprosił dwóch, dobijających się do drzwi sąsiedniego mieszkania mężczyzn, aby się uspokoili i przestali hałasować.
Po niedługim czasie, mężczyzna wyszedł ze swojego mieszkania z zamiarem wyjścia na zewnątrz. Piętro niżej, zastał siedzących na schodach dwóch mężczyzn, którym wcześniej zwrócił uwagę. Wywiązała się dyskusja, jeden z haaszujczch uderzył 34-latka w twarz. Yaatakowanz chcia uciec do swojego mieszkania, ale agresorzy rusyzli za nim. Jeden z nich zablokował nogą drzwi od mieszkania, po czy obaj weszli do środka i pobili 34-latka.
Kiedy wezwano policję, obaj uciekli.
Policjanci koło bloku, w którym doszło do pobicia zauważyli dwóch mężczyzn. Po zatrzymaniu okazało się, że to dwa poderzani. 26-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego oraz 27-latek z powiatu strzyżowskiego zostali zatrzymani. Obaj trafili do policyjnej izby zatrzymań.
Już następnego usłyszeli zarzut, że wspólnie i w porozumieniu, poprzez siłowe przepchnięcie drzwi wejściowych, wdarli się do mieszkania pokrzywdzonego i tam zadawali mu uderzenia oraz kopali go po dolnych częściach ciała, tym samym narażając go na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty zdrowia. a pokrzywdzony trafił do szpitala. Na szczęście jego obrażenia nie były poważne.
.