Powiat Rzeszowski - siła inwestycji
Życzenia posła Zdzisława Gawlika z okazji Wielkanocy
Środy z KSeF i szkolenia branżowe
Życzenia posła Adama Dziedzica z 2026

Kierowca uciekł po spowodowaniu stłuczki w centrum miasta. Miał powody

Opublikowano: 2020-12-25 17:41:01, przez: admin, w kategorii: Region

RZESZÓW.

 

Życzenia przewodniczącego i prezydium sejmiku z okazji Wielkanocy 2026

Do zdarzenia doszło w środę (23 grudnia 2020 r.), przed godz. 11 na ulicy Jagiellońskiej w Rzeszowie. Kierowca seatem nie zachował ostrożności i cofając zdarzył się z oplem, za kierownicą którego siedziała 49-letnią kobieta. Po zdarzeniu kierowca seata wysiadł z auta i pieszo oddalił się z miejsca zdarzenia.

Życzenia senatora Józefa Jodłowskiego z okazji Wielkanocy 2026

Policjanci szybko zatrzymali uciekiniera. To 42-latek z Rzeszowa. Okazało się, że mężczyzna był pijany. Badanie wykazało u niego ponad 2,5 promila. Oprócz tego miał zabrane prawo jazdy.

Mężczyzna został przekazany pod opiekę rodziny. Teraz sprawą zajmą się policjanci z referatu ds wykroczeń i przestępstw w ruchu drogowym. 42-latkowi grozi odpowiedzialność m. in. za kierowanie samochodem po pijanemu oraz spowodowanie kolizji.

 

Więcej o: policja