Samorządy
Zobacz także
Starostowie z Podkarpacia nie zgadzają się na warunki Narodowego Funduszu Zdrowia
PODKARPACKIE. W poniedziałek wieczorem odbył się w Rzeszowie (w sali obrad starostwa powiatowego) Konwent Powiatów Województwa Podkarpackiego. Głównym tematem była sytuacja szpitali powiatowych i ich rosnące długi. Udział w spotkaniu wzięli także liczni dyrektorzy szpitali, jak też wojewoda Teresa Kubas-Hul oraz dyrektor oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia Teresa Gwizdak.
Blisko 48 mln zł dla Ropczycko-Dębickiego Klastra Energii
ROPCZYCE. Dofinansowanie pochodzić będzie z Krajowego Planu Odbudowy. Koordynatorem klastra jest firma Doeko Group.
Projekt „Specjalistyczne Centrum Wspierające Edukację Włączającą” w powiecie rzeszowskim
POWIAT RZESZOWSKI.
-
Rozbudowa i modernizacja Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mielcu nagrodzona
MIELEC. Inwestycja zdobyła nagrodę I stopnia i tytuł „Budowa Roku Podkarpacia 2019 w kategorii „Obiekty użyteczności publicznej”. więcej »
-
Dom Dzieci i Młodzieży „Przystań” w Tyczynie już gotowy
POWIAT RZESZOWSKI. Na potrzeby placówki zaadoptowano przejęty przez starostwo budynek przy ul. Kościuszki. więcej »
-
Jak Rzeszów Boguchwale, tak Boguchwała Rzeszowowi
BOGUCHWAŁA. Wtorkową uchwałę rzeszowskiej Rady Miasta o chęci przyłączenia części Racławówki, władze Boguchwały uznały za kolejny atak. I przygotowały odpowiedź. więcej »
-
Dydnia też będzie mieć nowe targowisko
GMINA DYDNIA. Budowa targowiska gminnego „Mój Rynek” w Dydni będzie realizowana w formule „zaprojektuj i wybuduj”. więcej »
-
Rzeszów ponownie spróbuje przyłączyć Malawę i Racławówkę Doły
RZESZÓW. Z uchwalania projektu o przyłączeniu gminy Krasne rzeszowscy radni dziś zrezygnowali, ale coś za coś... miasto ponownie ma ochotę na jej okrojenie o Malawę a gminy Boguchwała o Racławówkę Doły. więcej »
-
Koniec zamieszania wokół próby przyłączenia gminy Krasne do Rzeszowa? Projekt spadł z porządku obrad
RZESZÓW. Wygląda na to, że przynajmniej chwilowo tak. Podczas wtorkowej sesji Rady Miasta radni wycofali projekt uchwały z porządku obrad. więcej »
-
Poszerzenie Sanoka. Miasto przechodzi od słów do czynów?
SANOK. Najpierw jednak zgodę na poszerzenie będą musieli wyrazić sanoccy radni. Sesja już w najbliższy czwartek. więcej »
-
Teren wokół budynku MOPS przy ul. Skubisza w Rzeszowie zmienił swój wygląd
RZESZÓW. Firma Apis Polska poinformowała o zakończeniu inwestycji. więcej »
-
Radni klubu PiS gotowi na debatę budżetową na sesji Rady Miasta
\nRZESZÓW. A dyskutować na wtorkowej sesji będzie o czym... więcej »
-
Zmarł Adam Kalandyk
BOGUCHWAŁA, POWIAT RZESZOWSKI. więcej »








