Region

Wolontariusze porządkowali cmentarz żydowski w Ulanowie
POWIAT NIŻAŃSKI. Prawie 50 wolontariuszy, przedstawiciele organizacji społecznych, mieszkańcy zaproszeni goście wspólnie porządkowali cmentarz żydowski w Ulanowie. Tak zainaugurowano drugą edycję programu „Pamięć Pogranicza”. Do końca sierpnia organizacje i grupy nieformalne z Podkarpacia i Lubelszczyzny mogą ubiegać się o środki na zorganizowanie podobnych działań. Do rozdysponowania jest 950 tys. zł. więcej »
Zobacz także
Śmiertelny wypadek w Głogowie Małopolskim - 22 sierpnia 2026
POWIAT RZESZOWSKI.
Po burzach na Podkarpaciu - 20 sierpnia 2026
PODKARPACKIE.
Śledztwo w sprawie śmierci dziecka przygniecionego przez zjeżdżalnię
POWIAT SANOCKI.
-
Większe stężenie amoniaku w powietrzu po pożarze w Krośnie
KROSNO. Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Rzeszowie prowadzi dalsze czynności związane z oceną sytuacji oraz wpływem działań gaśniczych na stan środowiska. więcej »
-
WSPiA wykorzystuje wirtualną rzeczywistość w kształceniu studentów
RZESZÓW. Nowoczesne, eksperckie stanowisko VR stanowi integralną część wielofunkcyjnej platformy edukacyjnej CYBID. To innowacyjne rozwiązanie umożliwi studentom WSPiA przeprowadzanie dokładnych oględzin miejsca zdarzenia w wirtualnej rzeczywistości, wykonując różnorodne działania, takie jak robienie zdjęć, dokonywanie pomiarów czy oznaczanie śladów. więcej »
-
Pożar w markecie budowlanym w Krośnie zlokalizowany i opanowany
KROSNO. więcej »
-
Zastępca komendanta głównego straży pożarnej przybył do Krosna
KROSNO. więcej »
-
Pracownicy sortowni okradali paczki
POWIAT RZESZOWSKI. więcej »
-
Stojaki rowerowe przy dworcach kolejowych. Podkarpackie na tle kraju
PODKARPACKIE, KRAJ. Rowerzyści mają dostęp do ponad 12,5 tys. stojaków rowerowych rozmieszczonych na ponad 2300 stacjach i przystankach. Co roku liczba rowerowych ich rośnie. więcej »
-
Utonięcie na Żwirowni w Rzeszowie
RZESZÓW. więcej »
-
Drugi dzień trwa gaszenie Merkury Marketu w Krośnie
KROSNO. więcej »
-
1000 operacji z użyciem robota chirurgicznego da Vinci w szpitalu przy Szopena w Rzeszowie
RZESZÓW. W uznaniu za ten wynik, Szpital otrzymał certyfikat „Ekspert da Vinci”. więcej »
-
Pożar Merkury Marketu w Krośnie. Robot gaśniczy w akcji
KROSNO. więcej »






