Region
Zobacz także
W Rzeszowie zaroi się od nowych wiat przystankowych
RZESZÓW. I nie tylko... Na oferty wykonawców miasto czeka do 3 czerwca. Całe zamówienie powinno zostać zrealizowane do końca listopada 2028 r.
Projektant Parków Wodnych w Rzeszowie i w Stalowej Woli z ważnym wyróżnieniem branżowym
RZESZÓW, STALOWA WOLA. Sol@res - Park Wodny Rzeszów znalazł się wśród trzech projektów, za które Paweł Kobierzewski otrzymał Europe 40 Under 40 - międzynarodowe wyróżnienie dla najbardziej obiecujących architektów i projektantów młodego pokolenia w Europie.
Oszuści tworzą fałszywe oferty noclegowe w Bieszczadach
BIESZCZADY.
-
Stropkowo - wypadek 10 marca 2014
Nie żyje pieszy. więcej »
-
Toczyłowo – wypadek 10 marca 2014
Nie żyje człowiek. więcej »
-
Kiczarowo – wypadek 9 marca 2014
Nie żyje młoda dziewczyna. więcej »
-
Kociołek - wypadek 9 marca
Nie żyje pieszy. więcej »
-
Błonie - wypadek 9 marca 2014
Nie żyje motocyklista. więcej »
-
Różanki - wypadek 8 marca 2014
Nie żyje jedna osoba. więcej »
-
Skibin wypadek 8 marca 2014
Nie żyje motocyklista. więcej »
-
Rusza konkurs fotograficzny Nasze Karpaty
National Geographic Polska jest partnerem międzynarodowego konkursu fotograficznego Nasze Karpaty organizowanego przez Fundację Karpacką - Polska w ramach projektu Alpy Karpatom. więcej »
-
Program „Maluch” edycja 2014
101 mln zł w skali kraju przeznaczy Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej na realizację tegorocznej edycji programu „Maluch”. O dofinansowanie mogą się starać gminy, przedsiębiorcy i organizacje pozarządowe. więcej »
-
Znaleziono zwłoki studenta WSIiZ z Ukrainy
Ciało było w nowo budowanym domu. więcej »








