Region
Zobacz także
Atak niedźwiedzia? Nie żyje kobieta
POWIAT SANOCKI.
PS Projekt opracuje projekt termomodernizacji szkoły w Rudnej Małej
GŁOGÓW MŁP. Dokumentacja ma kosztować 46 740 zł. PS Projekt pokonała w przetargu sześciu konkurentów.
Otwarcie Sezonu Turystycznego 2026 na Podkarpaciu
W sobotę 25 kwietnia 2026 r. na rynku w Jarosławiu odbędzie się Otwarcie Sezonu Turystycznego 2026. Swoje atrakcje zaprezentują miasta, gminy, muzea, organizacje turystyczne, artyści, rzemieślnicy i przedstawiciele branży turystycznej z całego regionu. Będzie to wyjątkowa okazja, by w jednym miejscu poznać najciekawsze miejsca, smaki i tradycje Podkarpacia.\\\\n\\\\n
-
I Ultramaraton Podkarpacki – 31 maja 2014
RZESZÓW. W sobotę 31 maja odbędzie się w Rzeszowie niezwykłe wydarzenie sportowe – I Ultramaraton Podkarpacki. więcej »
-
Galicyjski Rynek laureatem 7 Cudów Funduszy Europejskich”
SANOK. Dzisiaj (czwartek, 29 maja 2014 r.) wicepremier, minister infrastruktury i rozwoju Elżbieta Bieńkowska wręczyła statuetki zwycięzcom organizowanego już po raz siódmy konkursu „Polska Pięknieje – 7 Cudów Funduszy Europejskich”. więcej »
-
Dębicki Jarmark rękodzieła artystycznego - 14 czerwca 2014
DĘBICA. Każdy może spróbować sił w tradycyjnym rękodziele. Warsztaty organizowane są w ramach Jarmarków Twórczości Rzemiosła i Rękodzieła. więcej »
-
Konferencja „Styl i jakość życia współczesnego człowieka 2014 - Bezpieczeństwo”
STALOWA WOLA. Naukowcy z kilku krajów podyskutują o różnych aspektach bezpieczeństwa. więcej »
-
Bruksela na zdjęciach
RZESZÓW. Nowa wystawa w Urzędzie Marszałkowskim. więcej »
-
Teatr „Maska” w Teatrze TVP dla Szkół
RZESZÓW. 2 czerwca (poniedziałek) w Internetowym Teatrze TVP dla Szkół transmitowane będzie przedstawienie „Na pełnym morzu” przygotowane przez Teatr „Maska” w Rzeszowie. więcej »
-
Anita i Maciej z Łańcuta odnalezieni
Policja i rodziny poszukują dwojga nastolatków z Łańcuta. więcej »
-
Opadają wody na Podkarpaciu 20 maja 2014
PODKARPACKIE. Informacja o sytuacji hydrologicznej na terenie województwa podkarpackiego – stan na 20 maja 2014 r. godz. 6.00 więcej »
-
Rajd rowerowy i ekoPiknik w Rzeszowie
RZESZÓW. Polsko-słowacka impreza rekreacyjna. więcej »
-
Sytuacja powodziowa – 19 maja, godz. 8
PODKARPACKIE. Na podkarpackim odcinku Wisły przemieszcza się fala kulminacyjna z przekroczeniem stanów alarmowych. więcej »








