Region

Sieć szerokopasmowa - zarzuty dla trzech pracowników Urzędu Marszałkowskiego
PODKARPACKIE. Sprawa dotyczy wydarzeń sprzed ponad 10 lat. więcej »
Zobacz także
Uniwersytet Ludowy – o tradycji i przyszłości - konferencja podsumowująca projekt
RZESZÓW.
Minister obrony spotkał się z polskimi i holenderskimi żołnierzami w Jasionce
JASIONKA, POWIAT RZESZOWSKI.
Gdzie szukać pomocy medycznej podczas świąt Bożego Narodzenia?
Jeśli nagle zachorujesz lub Twój stan zdrowia pogorszy się w godzinach wieczornych lub w dzień wolny od pracy, możesz skorzystać z dowolnego punktu nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej (NiŚOZ). Nie obowiązuje rejonizacja – pomoc otrzymasz w każdej placówce, niezależnie od miejsca zamieszkania.
-
Wypadek w Święcanach
ŚWIĘCANY, POW. JASIELSKI. Auto mogło spaść kilka metrów. więcej »
-
Wypadek w Sieniawie na Kopernika
SIENIAWA, POW. PRZEWORSKI. Zderzenie tira z citroenem, skutkowało ścięciem dwóch drzew i dwóch ogrodzeń. więcej »
-
Wypadek audi w Pruchniku - 21 lutego
PRUCHNIK, POW. JAROSŁAWSKI. Audi kierowane przez nastolatkę wywróciło sie na dach. więcej »
-
Hureczko: podpalenie człowieka
HURECZKO, POW. PRZEMYSKI. Młody człowiek został poparzony. więcej »
-
Pożar w Strzyżowie – 20 lutego 2013
STRZYŻÓW. Starszy człowiek zginął w pożarze. więcej »
-
Wojenny film powstał w Sanoku
SANOK. Zakończyły się zdjęcia do realizowanego w Sanoku filmu „Als der Tod ins Leben wuchs” („Kiedy śmierć wrosła w życie”). Film jest pracą dyplomową studentów Monachijskiej Akademii Filmowej. więcej »
-
Kamery internetowe na przejściach Medyce i Korczowej
PRZEMYŚL. Z kamer pokazujących on-line przejścia graniczne w Medyce i Korczowej skorzystało już ponad milion osób. więcej »
-
Dyktando na WSPiA - Dzień Języka Ojczystego
RZESZÓW. W czwartek (21 lutego) 2013 r. studenci i pracownicy Wyższej Szkoły Prawa i Administracji wezmą udział wielkim dyktandzie. więcej »
-
Przewoził narkotyki w volvo
STALOWA WOLA. Młody człowiek wpadł podczas kontroli drogowej. więcej »
-
Cyfryzacja telewizji na Podkarpaciu - trwa kampania informacyjna
PODKARPACKIE Pierwsze wyłączenie sygnału analogowego telewizji i przełączenie na cyfrowy nastąpi 19 marca. więcej »












