Biznes

Szkolenie z KSeF w praktyce w Krośnie
Ośrodek Enterprise Europe Network WSIiZ Rzeszów działający przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, wspólnie z Inkubatorem Przedsiębiorczości Krosno, zapraszają na bezpłatne szkolenie stacjonarne: „KSeF w MŚP w transakcjach krajowych i międzynarodowych - praktyczne wykorzystanie i optymalizacja procesów w firmie”. więcej »
Zobacz także
Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców w Mielcu
MIELEC. Spotkanie o możliwościach wsparcia firm w Mielcu na badania i rozwój, ekspansję zagraniczną czy cyfryzację..
Konferencja Biznesowa „Partnerstwo dla Rozwoju”
DĘBICA.
Nagrody dla studenckich kół naukowych z Rzeszowa za innowacyjnych projekty
RZESZÓW. Podkarpackie Centrum Innowacji rozstrzygnęło konkurs dla kół naukowych na najlepsze projekty dotyczące innowacyjnych technologii. Inicjatywa skierowana do studenckich zespołów badawczych miała na celu wyłonienie koncepcji o realnym potencjale wdrożeniowym i naukowym, odpowiadających na aktualne i przyszłe wyzwania technologiczne.
-
Plany targowe G2A Arena Centrum Wystawienniczo Kongresowego
RZESZÓW. Jakby co, to przedsiębiorcy mogą się już przygotowywać. więcej »
-
Więzienie w Rzeszowie na Załężu ma ofertę na wspólny biznes
RZESZÓW. Jeden z warunków - trzeba zatrudnić więźniów. więcej »
-
Targi Maszyn Budowlanych i Komunalnych Bud Expo w Jasionce
RZESZÓW, JASIONKA. Targi Maszyn Budowlanych i Komunalnych Bud Expo odbędą się 13-14 września w G2A Arena w Jasionce k. Rzeszowa. więcej »
-
Kolej przygotowuje podróże na Pol’And’Rock Festival
Na podstawie zamówień na pociągi złożonych przez pięciu przewoźników pasażerskich zarządca infrastruktury, PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. przygotowały rozkład jazdy. Wszystkie zamówienia zostały przyjęte. więcej »
-
Misja gospodarcza branży IT do Portugalii - Web Summit w Lizbonie
PODKARPACKIE. więcej »
-
GDDKiA. We wrześniu na A4 testy pojazdu autonomicznego
KRAJ. Na razie rozpoczynają się konsultacje społeczne dotyczące wydania zezwolenia na przeprowadzenie prac badawczych na drogach krajowych. więcej »
-
Podkarpackie: Sytuacja społeczno-gospodarcza w maju 2019 r.
PODKARPACKIE. Dane Głównego Urzędu Statystycznego. więcej »
-
Na Podkarpaciu spadła liczba aptek i punktów aptecznych
RZESZÓW. Mniej jest również pracujących w nich magistrów farmacji - informuje Urząd Statystyczny w Rzeszowie. więcej »
-
Podkarpackie Centrum Innowacji. Pierwszy nabór wniosków
RZESZÓW. Przedmiotem wsparcia w ramach „Programu grantowego na prace B+R dla jednostek naukowych” będą prace badawcze o wysokim potencjale komercjalizacyjnym. więcej »
-
Ukraina - obowiązek składania wstępnej deklaracji celnej
PODKARPACIE. Nie macie? Uważajcie na granicy! więcej »






