Powiat Rzeszowski
Adam Dziedzic - kandydat do Sejmu
Karol Ożóg - kandydat do Sejmu RP

Wikana będzie dalej budować w Rzeszowie i Krośnie

Opublikowano: 2014-01-10 12:08:08, przez: admin, w kategorii: Firmy

LUBLIN, PODKARPACKIE. Jeden z największych deweloperów działających na rynkach południowo-wschodniej Polski oczekuje, że 2014 r. przyniesie zdecydowany wzrost sprzedaży mieszkań, przede wszystkim za zasługą skokowego wzrostu liczby mieszkań w ofercie.

Osiedle Panorama w Rzeszowie

Osiedle Panorama w Rzeszowie

 

Rekrutacja na studia WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Krystyna Wróblewska - kandydatka do Sejmu RP

Giełdowa spółka Wikana sprzedała w 2013 r. 162 mieszkania, 2014 r. ma być znacząco lepszy.

Grażyna Szarama - kandydatka Prawa i Sprawiedliwości

- 2013 r. stał pod znakiem kontynuacji inwestycji rozpoczętych wcześniej i stopniowo wyczerpującej się oferty, która na koniec roku wyniosła 90 lokali. Ograniczona podaż mieszkań w oczywisty sposób wpłynęła na nasze wyniki sprzedaży – mówi Krzysztof Szaliłow, wiceprezes Wikany. - W 2014 r. spodziewamy się uruchomić budowę szeregu budynków w ramach realizowanych osiedli oraz nowych projektów m.in. w Lublinie, Zamościu, Krośnie i Rzeszowie gdzie powstanie blisko 400 mieszkań. W połączeniu z tradycyjnie dużym zainteresowaniem oferowanymi przez Wikanę mieszkaniami oczekujemy, że 2014 r. będzie niezwykle pracowity dla naszego działu sprzedaży.

Zgodnie z planem mieszkaniowa oferta Wikany zostanie znacząco uzupełniona już w pierwszym półroczu br., kiedy to do sprzedaży trafią lokale powstające w ramach czterech inwestycji. W Lublinie będą to: kolejny etap Miasteczka Wikana oraz inwestycja Oranżeria przy ul. Nowy Świat, w Zamościu kolejny etap Świerkowej Alei, a w Krośnie kolejny etap Osiedla Generalskiego.

– Koncentrujemy się na kontynuacji dobrze przyjętych przez rynek inwestycji na głównych rynkach regionu, w którym Wikana jest obecna. Potencjał mieszkaniowych rynków Lublina, Zamościa i Krosna i Rzeszowa w połączeniu z rozpoznawalnością marki Wikana powinny zdecydowanie korzystnie wpłynąć na tempo sprzedaży mieszkań – analizuje Krzysztof Szaliłow.