Powiat Rzeszowski
Adam Dziedzic - kandydat do Sejmu
Karol Ożóg - kandydat do Sejmu RP

Kolejny etap osiedla Panorama w Rzeszowie – inwestycja firmy Wikana

Opublikowano: 2013-11-15 12:49:08, przez: admin, w kategorii: Inwestycje

RZESZÓW. Wikana, jeden z największych deweloperów mieszkaniowych działających na rynkach miast południowo-wschodniej Polski, rozpoczyna następną inwestycję, tym razem będzie to kolejny etap Osiedla Panorama w Rzeszowie.

Fot. WikanaKolejny etap osiedla Panorama w Rzeszowie – inwestycja firmy Wikana
Fot. Wikana

Fot. Wikana

 

Rekrutacja na studia WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Krystyna Wróblewska - kandydatka do Sejmu RP

Wikana przystąpiła do realizacji kolejnego etapu Osiedla Panorama w Rzeszowie. Lubelski deweloper ma już zapewnione finansowanie projektu. Do użytku do końca października 2014 r. powstanie 15 mieszkań. W planach jest kolejny budynek.

Grażyna Szarama - kandydatka Prawa i Sprawiedliwości

Generalnym wykonawcą będzie rzeszowska firma Feba sp. z o.o.

W listopadzie poinformowaliśmy o rozbudowie osiedla Marina w Lublinie, teraz rozbudujemy rzeszowskie osiedle Najpopularniejsze mieszkania na tym rynku, to trzypokojowe lokale o powierzchni od 56 do 60 mkw. – zapowiada Krzysztof Szaliłow, wiceprezes Wikany. Osiedle jest usytuowane na wzgórzu z widokiem na Rzeszów, między ulicami Panoramiczną i Widokową.

Łącznie do tej pory w ramach Osiedla Panorama Wikana sprzedała mieszkania i lokale (PUM) o powierzchni 5 833 mkw. Inwestorem projektu jest Wikana Property Sp. z o.o. (Panorama S.K.A.) w Rzeszowie (spółka zależna od giełdowej Wikany).

Osiedle Panorama zlokalizowane jest w dzielnicy Staroniwa, przy ulicach Panoramicznej i Widokowej. W grudniu 2009 roku oddany został pierwszy obiekt pierwszy w tej inwestycji powstał nowoczesny pięciokondygnacyjny budynek, który został oddany do użytkowania. W sprzedaży dostępne były mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 35 do 80 mkw. W drugim etapie inwestycji powstał budynek zawierający 22 mieszkania . Oddany został w grudniu 2010 roku. Oferta obejmowała mieszkania o metrażach od 42 do 83 mkw. wraz z komórkami lokatorskimi. Na kondygnacji podziemnej zlokalizowano garaż wielostanowiskowy z 14 miejscami postojowymi. W trzecim etapie inwestycji powstał budynek zawierający 35 mieszkań. Oferta obejmowała mieszkania o metrażach od 35 do 65 mkw. wraz z komórkami lokatorskimi oraz boksami garażowymi. Wszystkie mieszkania zostały już sprzedane.