Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej

Praca w Podkarpackim Centrum Innowacji

RZESZÓW.

Maraton Innowacji w PCI ProtoLab

Technik Media/VR / Specjalista ds. obsługi pracowni ProtoLab

OPIS STANOWISKA

Wspieranie użytkowników PCI ProtoLab przy tworzeniu prototypów oraz doradztwo techniczno-organizacyjno-projektowe przy tworzeniu nowych projektów na pracowni Media/VR;

Ścisła współpraca z zespołami i rezydentami ProtoLab w zakresie szkoleń stanowiskowych i BHP, prac technicznych, projektowania i rozwoju prototypów;

Nadzór merytoryczny i ocena techniczna projektów realizowanych przez użytkowników PCI ProtoLab, w tym analiza i wskazywanie usprawnień;

Bieżące szkolenie użytkowników PCI ProtoLab w obsłudze narzędzi i urządzeń dostępnych w pracowni Media /VR pod kątem umiejętności potrzebnych do tworzenia prototypów;

Pobudzanie kreatywności i inspirowanie użytkowników PCI ProtoLab do definiowania nowych projektów i prototypów;

Tworzenie interdyscyplinarnych konkursów i wyzwań na eksperymentalne projekty prototypowania;

Wspieranie zespołu ProtoLab w:

zarządzaniu narzędziami, urządzeniami, oprogramowaniem i licencjami,

rozwijaniu pracowni i jej optymalnym doposażaniu,

organizowanych wydarzeniach i inicjatywach,

współadministrowaniu przestrzenią pracowni prototypowania PCI ProtoLab, które obejmuje m.in. obsługiwanie i konserwację narzędzi i urządzeń,

Opieka i nadzór nad powierzoną pracownią Media/VR w tym powierzchni, sprzętów, urządzeń i materiałów eksploatacyjnych.

WYMAGANIA STANOWISKA

Wykształcenie wyższe kierunkowe;

Minimum 2 letnie doświadczenie ze sprzętem video i audio rejestracji;

Znajomość programów graficznych i montażowych z pakietu Adobe;

Umiejętność planowania całego procesu nagrywania i montowania materiałów video;

Umiejętność dostosowania formatów oraz render plików video;

Umiejętność korekcji oraz post produkcji dźwięku.

Mile widziane:

Kreatywność w realizacji inicjowaniu nowych projektów;

Wysokie zdolności interpersonalne, łatwość i otwartość w nawiązywaniu kontaktów;

Umiejętność szkolenia i współpracy z młodymi innowatorami;

Doświadczenie w pracy w studio (w tym umiejętność operowania światłem i dźwiękiem);

Znajomość technologii VR;

Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;

Czynne prawo-jazdy kat.B2.

OFERUJEMY

Umowę o pracę -1/2 etatu;

Pracę w firmie zorientowanej na rozwój innowacyjności;

Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, warsztaty, kursy).