Preferencyjne pożyczki między innymi na poprawę efektywności energetycznej

Urzędnik w szpitalu - oferta pracy

RZESZÓW.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Rzeszowie

zatrudni starszego inspektora

W Sekcji Kadr i Spraw Socjalnych

Zakres zadań:

- Obsługa dokumentacji kadrowej (w tym min. umowy o pracę, porozumienia, akta osobowe,

świadectwa pracy).

- Przygotowywanie i kontrola deklaracji GUS, PFRON, prowadzenie spraw związanych z PPK, FP.

- Prowadzenie spraw związanych z lekarzami – rezydentami, stażystami.

- Sporządzanie zestawień kadrowych na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne.

- Pomoc w rozliczaniu ewidencji czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich.

- Praca w programie PŁATNIK, InfoMedica

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: administracja, ekonomia, zarządzanie zasobami ludzkimi)

- Co najmniej 3-letnie doświadczenie w obsłudze kadrowej zdobyte w firmie zatrudniającej powyżej 50 pracowników (mile widziane doświadczenie w placówkach ochrony zdrowia)

- Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

- Odpowiedzialność,

- Rzetelność

- Samodzielność

- Komunikatywność

- Dobra organizacja pracy

- Umiejętność pracy w zespole

Wymagane dokumenty:

- Podanie o przyjęcie na stanowisko: INSPEKTOR,

- Życiorys (CV) z opisanym przez kandydata przebiegiem pracy zawodowej,

nr telefonu,

- Klauzula informacyjna dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (do pobrania na stronie internetowej),

- Kwestionariusz osoby ubiegającej się o pracę (do pobrania na stronie internetowej)

- Kopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje i doświadczenie zawodowe,

- Podpisane oświadczenia:

- o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych

w przedstawionych przez kandydata dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji – zgodnie z ustawa o ochronie o Danych Osobowych, (do pobrania na stronie internetowej)

Warunki i miejsce pracy:

- Miejsce pracy - SP ZOZ MSWiA w Rzeszowie

- Forma zatrudnienia – Umowa o pracę

- Umowa od lutego 2024r.

- Wymiar czasu pracy – 1 etat

- Wynagrodzenie zasadnicze – 5000 - 5500,00 zł. brutto

Termin składania dokumentów: 20.01.2024 r. do godziny 13.00

Miejsce składania dokumentów:

Dokumenty należy składać w zaklejonej kopercie z dopiskiem:

„Nabór na stanowisko Inspektora Sekcji Kadr i Spraw Socjalnych”

w sekretariacie

Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej MSWiA w Rzeszowie

ul. Krakowska 16, 35-111 Rzeszów

tel. 017 86 43 (256), (204)

lub wysłać na adres mailowy szpitala : e-mail: sekretariat@szpitalmsw.rzeszow.pl

 Do pobrania